נאבאס התחרט: מעדיף לעזוב מאשר לשמש כשוער השני

עיתון ‘מארקה’ מדווח על פניית פרסה של הקוסטה-ריקני, שנלחם כל הקיץ כדי להישאר בריאל מדריד – וכעת מביע רצון הפוך לחלוטין. במידה ואכן יימכר, הבלאנקוס יאלצו למצוא פיתרון לגיבוי עבור קורטואה

קיילור נאבאס הבין שישמש כשוער השני העונה וביקש לעזוב. כך מדווח עיתון ‘מארקה’ בכותרת מפתיעה.

בריאל מדריד התקבלו לאורך הקיץ מספר הצעות על נאבאס, כולל אחת מפריס סן ז’רמן – אך את כולן דחה השוער מתוך רצון להיאבק על מקומו במועדון בו רשם את ההישגים הגדולים בקריירה. במדריד כיבדו את בקשתו, ולכן אף שחררו להשאלות את שני השוערים הצעירים של הסגל הבכיר – לוקה זידאן ואנדריי לונין. הכל כחלק מהתכנית להשאיר את נאבאס כגיבוי לצד טיבו קורטואה. כעת, מגיעה פניית הפרסה.לפי הדיווח בעיתון ‘מארקה’, נאבאס הבין שאין לו אפשרות להיאבק על עמדת השוער הראשון – ולא מוכן לקבל את המצב החדש. לפיכך, הוא הגיש בקשה לעזוב את הקבוצה עוד לפני סגירת חלון ההעברות בעוד שבוע וחצי (2 בספטמבר) – מה שתופס את המועדון בתזמון מאוד לא טוב כדי למצוא עבורו תחליף, שישמש גיבוי לקורטואה לאורך העונה.

נאבאס, שיחגוג בדצמבר את יום הולדתו ה-33, הגיע לריאל מדריד בקיץ 2014 על תקן גיבוי לאיקר קסיאס. לאחר עזיבתו של הספרדי האגדי, הפך נאבאס לשוער הבכיר של הבלאנקוס – וחתם את שמו על ההישג ההיסטורי של שלוש הזכיות הרצופות בליגת האלופות. הגעתו של שוער בכיר כמו קורטואה הזיזה אותו הצידה, ולאחר עונה של רוטציות בשנה החולפת – כעת, כך מסתמן, הוא הגיע למסקנה שעדיף להיפרד.

במידה וקיילור אכן ביקש לעזוב, מסתמן שהאופציה הרלוונטית היחידה שניצבת בפניו היא זו של פסז’. הצרפתים כאמור כבר הביעו בו עניין יותר מפעם אחת לאורך הקיץ, וכעת – בספרד יש מי שכבר עושים שלושה צעדים קדימה, וקושרים את שמו של קיילור לעסקת חליפין גדולה הרבה יותר מול פריס.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון