זידאן: “החזרה לברנבאו היא אושר גדול”

אחרי פתיחת העונה עם ניצחון גדול בויגו, ריאל מדריד חוזרת הביתה ותארח את ויאדוליד (שבת, 20:00). המאמן נרגש: “רוצים לשמח את האוהדים שלנו”. על היריבה: “נצטרך לעשות מולה את מה שעשינו בויגו”. על נאבאס: “לא אמר לי שהוא רוצה לעזוב”

ריאל מדריד השלימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה מול ויאדוליד במסגרת המחזור ה-2 (שבת, 20:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

החזרה לברנבאו
“זה דבר שיעורר בנו מספר התרגשויות. לפני הכל אנחנו נרגשים לחזור הביתה אחרי כמעט 100 ימים. לשחק באיצטדיון שלנו זה אושר גדול והשחקנים מאוד שמחים לשוב ולשחק בברנבאו לעיני האוהדים שלנו”.ציפיות הקהל
“אנשים רוצים לראות את הקבוצה שלהם עושה דברים בצורה טובה ומנצחת. אנחנו רוצים לעשות את זה עבור האוהדים שלנו כדי לשמח אותם בכל משחק. הם יודעים מה הם חוו עם הקבוצה הזאת. הם חוו רגעים מאוד יפים ואנחנו רוצים שהם ימשיכו ליהנות מהקבוצה שלהם”.

היריבה: ויאדוליד
“זה לא ‘מוקש’. אין בכדורגל דבר כזה ‘קבוצות קטנות’. הליגה החלה בצורה טובה עבורם ומדובר בקבוצה אמיצה שרוצה לעשות דברים בצורה טובה. הם יגיעו עם אותן הכוונות למשחק הזה, אבל אנחנו נצטרך מהצד השני לעשות את מה שעשינו מול סלטה ויגו ואפילו יותר מכך”.

קיילור נאבאס
“הוא שחקן ריאל מדריד. הוא שחקן חשוב, תמיד היה ותמיד יהיה. אני לא רואה אפשרות שהוא יעזוב אותנו. הוא לא אמר לי דבר כזה. הוא כאן איתנו, רוצה לשחק ולהראות שהוא שחקן טוב מאוד כמו האחרים. זה הדבר החשוב ביותר בשביל מאמן. קיילור תמיד היה מקצוען. יהיו לנו הרבה משחקים העונה ויהיו לו הזדמנויות”.

גארת’ בייל
“הוא שיחק משחק טוב מול סלטה, גם מבחינה התקפית וגם מבחינה הגנתית. היו סביבו עניינים, אבל הוא רוצה להישאר – וזה הדבר החשוב ביותר. אנחנו סומכים עליו. הוא הוכיח בעבר כמה הוא שחקן חשוב, וימשיך לעשות זאת גם בעתיד”.

חאמס רודריגס
“הוא שחקן טוב שחזר אלינו אחרי תקופה בגרמניה. הוא שחקן סגל בדיוק כמו השחקנים האחרים. אנחנו שמחים שהוא כאן איתנו וחזר לריאל מדריד. לאורך העונה יהיו מספיק משחקים לכולם”.

השמועות על ניימאר
“אני מתרכז רק במשחק הקרוב שלנו. זה הדבר היחיד שאני חושב עליו. שום דבר מעבר לזה. זה נכון שעד ה-2 בספטמבר הכל יכול לקרות בכל המועדונים. שחקנים יכולים להגיע, שחקנים יכולים לעזוב… אני כבר מחכה שה-2 בספטמבר יגיע, כדי שיפסיקו לשאול אותי שאלות כאלה”.

קובו הושאל למיורקה
“אנחנו רוצים לעשות את הדבר הכי טוב בשביל השחקן. זאת ההחלטה שהתקבלה ואני מקווה שהוא יעשה שם עבודה טובה וימשיך להתפתח”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון