זידאן: “הגיע לנו לנצח. צריכים להאמין בעצמנו יותר”

מאמן ריאל מדריד ירד מאוכזב מהתיקו 1:1 עם ויאדוליד בסנטיאגו ברנבאו: “יוצא מהמשחק עם טעם מר בפה”. על ההחמצות המרובות: “אין לנו בעיה בהבקעת שערים. אנחנו מייצרים המון מצבים וצריכים להמשיך ככה”

ריאל מדריד חזרה לסנטיאגו ברנבאו בטעם פחות טוב, כשסיימה בתיקו 1:1 עם ויאדוליד במחזור ה-2 של הליגה הספרדית. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“אני יוצא מהמשחק הזה עם טעם מר בפה. עשינו את הדבר הקשה ביותר, שהוא להבקיע שער ממש לקראת הסיום – אבל שלוש דקות לאחר מכן ספגנו שער שוויון. זה מצב קשה כשאתה יודע שמגיע לך יותר. הגיע לנו לקחת את שלוש הנקודות, במיוחד לאור ההזדמנויות הרבות שהיו לנו במחצית הראשונה”.הטעות בהגנה
“איבוד הכדור של קרוס זה משהו שיכול לקרות. הבעיה הייתה שלא היינו בעמדות שלנו מבחינה הגנתית. היינו צריכים לשלוח את הכדור קדימה. לא הצלחנו להשיג את הניצחון ואנחנו צריכים ללמוד מזה ולהבין שחייבים לשחק את מלוא 90 הדקות, כי כיום אי אפשר להוריד הילוך אחרי 60-70 דקות”.

חאמס רודריגס
“הוא הציג משחק טוב. החלפנו אותו כי הוא ספג מכה וחש קצת רגישות בשריר. העדפתי לא לסכן אותו. הייתה לו מחצית ראשונה טובה מאוד, כמו כל הקבוצה. הוא הגיע לכמה מצבעי הבקעה”.

בעיה מול השער?
“אין לנו בעיה בהבקעת שערים. אנחנו צריכים להאמין יותר במה שאנחנו עושים. יוביץ’ פגע במשקוף כבר בהזדמנות הראשונה שלו ובנזמה הבקיע שער. אנחנו צריכים להמשיך ככה ויודעים שהשערים יגיעו. אנחנו יכולים להיות מרוצים מהמחצית הראשונה שלנו, כי יצרנו המון מצבים. היו חסרים לנו שם שערים, אבל אנחנו צריכים להיות יותר חיוביים ובטוחים בעצמנו”.

לחץ בקבוצה
“כמובן שיש לחץ, בייחוד אחרי העונה שעברה. האוהדים מאחורינו. אנחנו צריכים את הקהל איתנו ונעשה כל מה שאנחנו יכולים מהצד שלנו”.

המחצית השנייה
“לא הייתה ירידה בכושר הגופני. אנחנו רק בתחילת העונה. גם מזג האוויר החם לא יכול להוות תירוץ, כי שתי הקבוצות מושפעות ממנו. נכנסנו בצורה פחות משכנעת לחצי השני, וכשהמשחק לא זורם לנו – מתחילות בעיות”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x