שבוע לסגירת החלון: השמות שעדיין ניצבים על השולחן

שוק ההעברות של קיץ 2019 יסגור את שעריו ביום שני ה-2 בספטמבר. ימים ספורים לפני כן, סקירת השחקנים הבודדים שיכולים לעשות תזוזות ברגע האחרון

בעוד שבוע ייסגר חלון ההעברות של הקיץ, ובריאל מדריד לא מתכננים לבצע שינויים מהותיים בסגל. עם זאת, יש עדיין ארבעה שמות שבכל זאת נמצאים על השולחן, כל אחד מסיבותיו:

קיילור נאבאס – מאוכזב מהירידה במעמדו ושוקל לעזוב. מחזיק בהצעה אחת בלבד, זו שהגישה פריס סן ז’רמן בתחילת הקיץ. ההערכה היא שבסופו של דבר הוא יישאר, בעיקר בשל העובדה שבמדריד לא נערכו עם גיבוי אחר לטיבו קורטואה – ולא ימהרו לשחרר את הקוסטה-ריקני.מריאנו דיאס – לא ממש נספר על ידי זינדין זידאן (הפציעות האחרונות לא עוזרות לו עם זה), ולמרות שהביע רצון להישאר – מוטרד מהמחשבה שיהיה החלוץ השלישי בהיררכיה ויאלץ להסתפק בפירורי דקות. מספר קבוצות גיששו בעניינו מצרפת, ספרד ואיטליה. עדיין לא הושגה הסכמה עם אף אחת מהן.

רודריגו גואש – הפציעה שלו מנעה ממנו לבוא לידי ביטוי, אבל במועדון שוקלים את האפשרות לנהוג בו כמו שנהגו במקרה של טאקפוסה קובו ולשלוח אותו בהשאלה. אספניול עלתה כאופציה, כזו שתאפשר לו לצבור ניסיון בליגה הבכירה בספרד (והייתה בעבר מקפצה טובה למרקו אסנסיו ולוקאס ואסקס). עם זאת, לא מן הנמנע שבסופו של דבר יישאר במדריד וידלג בין קסטיליה לקבוצה הבוגרת.

ניימאר – בתקשורת דוחפים את שמו בלי הפסקה כאופציה של הפתעה ברגע האחרון. במועדון מתעלמים מזה. נכון לעכשיו, למרות כל השמועות, ריאל לא הניפה אצבע בכיוונו של הברזילאי לאורך כל הקיץ וגורמים מטעמה מצוטטים ככאלה ששוללים את האפשרות הזאת מכל וכל. ועדיין, יש מי שמשום מה ממשיכים לפנטז על פצצה של פלורנטינו ממקום לא צפוי. לטובתם (ורק בגללם), שמו של ניימאר נמצא בסקירה הזאת.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x