נאבאס צפוי לעזוב את ריאל מדריד בתחילת השבוע

השוער הקוסטה-ריקני יעבור לפסז’, שהגישה בפניו הצעה כבר עם סיום העונה שעברה. הבלאנקוס יקבלו תמורתו 15 מיליון יורו, כשגם אלפונס אראולה עשוי להיות חלק מהעסקה

קיילור נאבאס יסיים את דרכו בריאל מדריד בתחילת השבוע, רגע לפני סגירת חלון ההעברות באירופה, ויעבור לפריס סן ז’רמן בה יחתום לשלוש העונות הקרובות. שני המועדונים נמצאים על סף סיכום.

הקוסטה-ריקני, שיחגוג בדצמבר יום הולדת 33, החזיק בהצעה מפסז’ כבר עם סיום העונה שעברה אך בחר לחכות איתה. אלא שבפתיחת העונה הנוכחית הבין שאין לו דרך לשנות את החלטת הצוות המקצועי להעניק לטיבו קורטואה את אפודת השוער הראשון – ובימים האחרונים התניע את מהלך העברתו.במדריד קיבלו ברגשות מעורבים את החלטתו של נאבאס. מצד אחד, גילו הבנה כלפיו לאור הירידה במעמדו. מצד שני, הירידה במעמדו הייתה עובדה מוכרת כבר בפתיחת האימונים – אך קיילור החליט להישאר בכל זאת. בהמשך לזה, בריאל איפשרו לשוערי המשנה אנדריי לונין ולוקה זידאן לעזוב בהשאלות – ועזיבה גם של קיילור תופסת את הבלאנקוס לא מוכנים בגזרת השוערים.

כחלק מהעסקה המתוכננת מול פסז’, בריאל צפויים לקבל סך של 15 מיליון יורו – ובנוסף לזה גם את השוער אלפונס אראולה. הצרפתי בן ה-26 יעבור למדריד לפחות עד לסיום העונה, כשעדיין לא ברור האם במסגרת השאלה או העברה קבועה.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון