זידאן: “עד סגירת חלון ההעברות אפשר להטיל פצצה או שתיים”

מאמן ריאל מדריד רומז שהמועדון עוד לא אמר את המילה האחרונה בנוגע לרכש: “הכל יכול לקרות עד יום שני”. על עזיבת קיילור: “זה יכול לקרות”. על ויאריאל: “מבחינתנו זה המשחק החשוב ביותר של העונה”

ריאל מדריד השלימה את הכנותיה לקראת המחזור ה-3 של הליגה הספרדית, בו תתארח אצל ויאריאל (ראשון, 22:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב למסיבת העיתונאים הרשמית והתייחס למספר נושאים.

ניחומים ללואיס אנריקה, שאיבד את בתו
“אני רוצה לשלוח בשמי ובשם כל הקבוצה הרבה אהבה ללואיס אנריקה ומשפחתו. אני לא מוצא את המילים ברגע כל כך קשה”.המשחק מול ויאריאל
“מבחינתנו זה המשחק החשוב ביותר של העונה, כי זה המשחק הקרוב שלנו. הנקודות חשובות ואנחנו רוצים להציג משחק טוב. התחושות שלנו טובות ואנחנו רוצים להעביר אותן גם אל כר הדשא. ויאריאל היא קבוצה שיכולה לעורר הרבה בעיות בכל רגע”.

פרידה מקיילור נאבאס
“הוא יהיה איתנו במשחק מול ויאריאל וזה הדבר היחיד שאני מתרכז בו. יכול להיות שהוא יעזוב, אבל הדבר החשוב הוא המשחק הקרוב שלנו. זה מה שמעניין אותנו”.

אלפונס אראולה יגיע במקום קיילור
“מה שיקרה יקרה. אנחנו מתרכזים במשחק מול ויאריאל. השאלות האלה לא מתאימות עכשיו כי אנחנו חושבים רק על המשחק”.

המועדון יצרף עוד רכש?
“עד סגירת חלון ההעברות ביום שני הכל יכול לקרות. אפשר להטיל פצצה, אפשר להטיל גם שתיים”.

הסגל שהוא רצה
“בסופו של דבר זה הסגל שיש לי ואני מאוד גאה בשחקנים האלה, כי מבחינתי הם הטובים ביותר. אני לא יכול להתלונן עם הסגל שיש לי. אין מאמן שלא היה רוצה לאמן את הקבוצה הזאת”.

היחסים עם פלורנטינו
“הקשר שיש לי עם הנשיא תמיד היה טוב מאוד. הוא זה שהביא אותי לכאן כשחקן ואני לעולם לא אשכח את זה. אני לא צריך להפריך שום שמועה על היחסים בינינו, כי הם טובים. אני לא יכול לשלוט בדברים שאתם (העיתונאים) אומרים בחוץ”.

אדן הזאר
“הוא לא כשיר למשחק הזה ואנחנו מקווים שהוא לא יצטרך להצטרף לנבחרת בלגיה במשחקים שלה בשבוע הבא. זאת התקווה שלנו לטובת כולם, גם לטובתנו וגם לטובת בלגיה”.

הגרלת ליגת האלופות
“פסז’ היא קבוצה מאוד תחרותית למרות שיש לה הרבה חיסורים בגלל פציעות. מחזור הפתיחה נגדה של שלב הבתים זאת כמובן התחלה מדהימה למפעל”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון