זידאן: “מרוצה מהדרך בה הקבוצה הגיבה. היה משחק טוב”

מאמן ריאל מדריד אמנם התאכזב מתוצאת התיקו 2:2 בחוץ מול ויאריאל, אבל ידע להעריך את המאמץ הקבוצתי: “אני יוצא עם תחושות טובות. כשאתה סופג פעמיים זה חשוב לדעת לחזור למשחק”

ריאל מדריד יוצאת לפגרת הנבחרות עם טעם חמוץ-מתוק בפה. מצד אחד, הקבוצה לא הצליחה לנצח את ויאריאל בחוץ וסיימה בתיקו 2:2 במסגרת המחזור ה-3 בליגה. מצד שני, הבלאנקוס חזרו פעמיים מפיגור – כולל שער שוויון לקראת הסיום – וממשיכים להימנע מהפסדים מפתיחת העונה. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

התחושות מהמשחק
“אני יוצא מכאן עם תחושה טובה. אם מניחים בצד את רבע השעה הראשונה, בה לא תפקדנו, הצגנו משחק טוב. כשאתה סופג פעמיים זה חשוב לדעת לחזור למשחק. זאת הנקודה החיובית שאני לוקח מכאן. יצרנו מצבי הבקעה ואנחנו צריכים לנסות ולנצל יותר מהם”.שתי ספיגות
“ויאריאל הגיעה לשני מצבים והבקיעה בשניהם. זה דבר שקורה לפעמים ואנחנו צריכים לעבוד כדי לשפר את הצד ההגנתי שלנו. אנחנו יודעים שמבחינה התקפית אנחנו מצליחים לייצר את המצבים. הדבר החיובי הוא התגובה שלנו במגרש. בסופו של דבר, החלק החשוב הוא לא להפסיד”.

מערך עם שני חלוצים
“זאת הייתה התכנית למשחק הזה. ידענו שלויאריאל יש בעיית בלמים. רצינו שתהיה לנו נוכחות ברחבה עם יוביץ’ ובנזמה. לא קיבלנו מזה את השערים שחיפשנו, אבל זה מערך שנוכל להשתמש בו כי יש לנו שני חלוצים טובים”.

פתיחת המשחק
“נכנסנו למשחק בלי אינטנסיביות. תמיד חשוב לפתוח משחקים בצורה חזקה. השתפרנו החל מהדקה ה-15. בסך הכל אני מרוצה מהמשחק שלנו ומהדרך בה הגבנו. אנחנו לא יכולים להיות מרוצים מהעובדה שלא ניצחנו, אבל אנחנו ממשיכים קדימה וכבר חושבים על המשחק הבא”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון