רשמית: אלפונס אראולה מצטרף לריאל עד סיום העונה

שוער נבחרת צרפת עובר לבלאנקוס בהשאלה במסגרת עסקת קיילור נאבאס לפסז’, זאת כדי למלא את החלל של שוער גיבוי לטיבו קורטואה

עכשיו זה רשמי: אלפונס אראולה שחקן ריאל מדריד. שוער נבחרת צרפת מושאל לבלאנקוס עד לסיום העונה, במסגרת עסקת העברתו של קיילור נאבאס לפריס סן ז’רמן.

אראולה (26, 1.95 מ’), תוצר מחלקת הנוער של פסז’, נחשב לשוער העתיד של המועדון הצרפתי. לאורך שנותיו בקבוצה הבוגרת של המועדון הוא נאלץ לחלוק את אפודת השוער עם שמות בכירים ממנו, כמו הגרמני קווין טראפ או האיטלקי ג’יג’י בופון. למרות זאת, רשם במדי הקבוצה 107 הופעות – כשבמחצית מהן (53) שמר על רשת נקייה.לאורך השנים יצא אראולה גם למספר השאלות בצרפת, כשבעונת 2015/16 הגיע לעונת השאלה בספרד כששיחק במדי ויאריאל. הוא שיחק שלוש פעמים מול ריאל מדריד: פעמיים במדי פסז’ בליגת האלופות (פעמיים הפסיד), ופעם אחת במדי ויאריאל – איתה ניצח ואף שמר על רשת נקייה (0:1).

במקביל לקריירת המועדונים שלו, אראולה התקדם לאורך השנים גם בנבחרות צרפת השונות – עד שקיבל את הזימון לסגל הנבחרת הבוגרת. יש לו שלוש הופעות במדי צרפת, שתיים מהן במסגרת ליגת האומות – 0:0 מול גרמניה וניצחון 1:2 על הולנד.

הגעתו של אראולה למדריד במסגרת השאלה היא מחווה של פסז’ לאור החור שנוצר בריאל עם עזיבתו של קיילור נאבאס. בסיום העונה יחזור אראולה לצרפת, ובמקומו ישוב למדריד המושאל אנדריי לונין – שצפוי להיות שוער הגיבוי של הבלאנקוס החל מהעונה הבאה.

בהצלחה, אלפונס!

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון