ראמוס: “זכייה חמישית באלופות תהיה הישג מטורף”

קפטן ריאל מדריד התייצב להשקת סדרת הדוקו על חייו האישיים ודיבר על הצילומים: “רציתי להראות צד אחר של סרחיו”. על התקוות להמשך: “אני נלחם בכל יום כדי לזכות בעוד תואר. מרגיש שאני יכול להמשיך לשחק עוד כמה שנים”

בסוף השבוע תושק רשמית סדרת הדוקו של אמזון פריים על חייו של סרחיו ראמוס. הסדרה ליוותה את הקפטן לאורך השנה האחרונה ותציג איך נראים חייו של כדורגלן ברמה הגבוהה ביותר, על המגרש ובעיקר מחוצה לו.

לקראת השקת הסדרה, התייצב ראמוס באירוע חגיגי בו דיבר על מה שהניע אותו לקחת חלק בפרויקט כזה.“אני ילד מהשכונות. עבדתי קשה כדי להגשים את החלום שלי ואם הסדרה הזאת תעזור למישהו, זה יהיה מושלם”, מספר ראמוס. “הסדרה הזאת היא לא רק על כדורגל. היא על משפחה, על מוזיקה, על סוסים, על תשוקות אחרות שלי. אנשים ייהנו ממנה ויראו צד אחר של סרחיו”.

“לא הלכתי על הסדרה הזאת כדי לשנות את דעתם של כמה אנשים, אלא כדי להראות איך חייו של כדורגלן נראים. אני לא מנסה לשכנע מישהו”, אומר הקפטן.

אחד מימי הצילומים היה בזמן משחק הגומלין של ריאל מדריד מול אייאקס בסנטיאגו ברנבאו, בו הובסו הבלאנקוס 4:1 כשסרחיו משקיף על הכל מהיציע. “כשאתה חותם על חוזה כזה (הפקת סדרת דוקו), יש דברים שאתה מחויב אליהם. זה היה אחד מהרגעים הגרועים ביותר. יום כואב. אף אחד לא ציפה לזה. הפסקנו לצלם כי זה היה זמן מאוד רע”.

כעת סרחיו מביט קדימה. “לזכות בליגת האלופות בפעם החמישית יהיה הישג מטורף. בשביל דברים כאלה אני מקריב מעצמי כל כך הרבה. אני נלחם בכל יום כדי לזכות בעוד אליפות אירופה, במונדיאל… אפילו בכדור הזהב. אני מרגיש שאני יכול להמשיך לשחק עוד כמה שנים”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x