זידאן: “הזאר כשיר. מקווה שמודריץ’ הוא הפצוע האחרון”

עם סיום הפגרה, מאמן ריאל מדריד מוכן למשחק הבית מול לבאנטה (שבת, 14:00): “היה קשה להתכונן בלי הנציגים בנבחרות, אבל זה מה יש”. על הפציעות: “כל המועדונים סובלים מבעיה דומה”. על בייל: “אני מאמין בכל השחקנים שלי, וזה כולל אותו”

אחרי שבועיים של פגרה, ריאל מדריד חוזרת למגרשים בסוף השבוע ותארח את לבאנטה במסגרת המחזור ה-4 בליגה הספרדית (שבת, 14:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

פגרת הנבחרות
“קשה להתכונן ככה למשחקים (בלי השחקנים שיצאו לפגרה). זה לא מצב נוח, אבל זה מה יש. ללבאנטה היו 15 ימים להתכונן למשחק הזה. יש לנו שלושה שחקנים שיספיקו לערוך רק אימון אחד לפני המשחק”.פציעת מודריץ’
“אני לא חושב שקרואטיה הכריחה אותו לשחק. היו ללוקה שני משחקים בשלושה ימים. אני מקווה שהוא יתאושש מזה במהירות, אבל הוא לא יהיה איתנו מול לבאנטה ואנחנו צריכים לקבל את זה”.

מכת הפציעות
“לכל המועדונים יש בעיות של פציעות. יש לנו שחקנים שלא נחים לרגע, כי גם בפגרה הם יוצאים לנבחרות. אני סומך על האנשים שעובדים כאן כי הם הטובים ביותר. אני מקווה שאחרי לוקה לא נדע עוד פציעות”.

הזאר וחאמס
“יש דברים שליליים ודברים חיוביים. לצד פציעת מודריץ’, אחרים התאוששו. עם אדן נצטרך להתקדם לאט כי הוא היה פצוע במשך שלושה שבועות. אנחנו ממש רוצים לראותו אותו כבר, אבל צריכים להכניס אותו בצורה נבונה – דווקא בגלל הלחץ והציפיות סביבו. הוא כשיר למשחק, אבל אני אקבל החלטה כמה בדיוק הוא ישחק”.

חוסר עומק בקישור
“הסגל שיש לנו זה הסגל שיש לנו ואני נותן אמון מוחלט בשחקנים שלי”.

לו”ז עמוס בפתח
“אנחנו מתחילים רצף של שבעה משחקים ב-21 ימים ונצטרך את כל השחקנים שלנו. לכל אחד תהיה הזדמנות לתרום לקבוצה”.

המאבק בליגה
“אנחנו יודעים מה המצב בטבלה כי איבדנו נקודות. העונה רק החלה ואנחנו יודעים מה החשיבות של המשחק כעת. אם ניתן את המקסימום, יהיו לנו המון אפשרויות כדי לקחת את כל שלוש הנקודות”.

ויניסיוס ג’וניור
“יש לו את מלוא האמון שלי, ואני יכול להתחייב על זה. הוא ילד בן 19 שיהיה חלק מהעתיד של ריאל מדריד. כל דבר צריך את הזמן שלו, והוא בתהליך של שיפור והתפתחות. גם אם יש משחק שהוא לא משחק בו, הוא ישחק בזה שיגיע אחריו. ככה יהיה בכל משחק. צריך להפסיק לחפש סביבו עניינים, כי הוא שחקן טוב. אני סומך עליו ומאמין בו באופן מוחלט”.

מעמדו של בייל
“תמיד אמרתי שיש לו איכות מרשימה. כשהחל הקיץ, כולם ידעו מה המצב. עכשיו הוא שמח, אני שמח, המועדון שמח. צריכים להמשיך קדימה וזהו. הגישה שלי היא להאמין בכל השחקנים שלי, וגארת’ הוא אחד מהם”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x