תחל שנה וברכותיה

יציבות ביכולת, בריאות לכולם, פריחת הכישרונות, סבלנות באכזבות ומעל הכל – הצלחה גדולה. עם כניסתה של תש”פ, איחלנו לריאל מדריד כמה ברכות שיהפכו את השנה לטובה ומתוקה במיוחד

שנה של יציבות
אחרי רכבת ההרים הרגשית של השנה החולפת, בה היו מעט עליות והרבה ירידות עם ניצחונות מרשימים (1:3 בדרבי) לצד התפרקויות לא ברורות (3:0 לצסק”א) – נאחל שבשנה הבאה עלינו לטובה ריאל תדע לשמור על יציבות. לפחות לפי המשחקים האחרונים של השנה, מסתמן שאנחנו בדרך הנכונה.

 

 

שנה של בריאות
חודשיים וחצי בלבד עברו מאז פתיחת האימונים בתחילת הקיץ, וסטטיסטית – כל שחקן שני בסגל של ריאל מדריד הושבת בעקבות פציעה לאורך הדרך. מקורטואה בין הקורות ועד ליוביץ’ בחוד ההתקפה, כשבין לבין גם נכפתה עלינו פציעתו המחרידה של מרקו אסנסיו עם קרע ברצועה הצולבת. לכן, נברך את ריאל בפתחה של השנה החדשה שמיטת הטיפולים במרפאה תהיה פנויה באופן תמידי – מעכשיו ועד להודעה חדשה. 

 

שנה של צמיחה
ויניסיוס, רודריגו, מיליטאו, ואלוורדה, יוביץ’ וברהים – כולם שחקני הסגל של ריאל מדריד, כולם בגיל 21 ומטה. מהפכת הצעירים של הבלאנקוס נמשכת גם השנה, כשבמקביל יש שמות מופלאים שממתינים להזדמנות מחוץ למדריד – דוגמת לונין, חכימי, קובו וכמובן אודגור. מי ייתן והשנה הזאת תאפשר לניצנים לפרוח, לזרוח ולבסס את מעמדם כאלה שיובילו את המועדון המפואר בעתיד הקרוב והרחוק.

 

 

שנה של סבלנות
ברכה שהיא יותר בקשה או תפילה, אבל כולנו נרוויח ממנה. ברכה של רוגע, של אורך רוח, של הבנה והכלה. שנדע לקבל גם ימים קשים, מבלי לדרוש את ראשו של אף אחד. שנדע להתמודד גם עם אכזבות, קטנות כגדולות, מבלי לצאת מהכלים ומפרופורציות. שגם ברגעים לא פשוטים נעמוד זקופים עם ראש מורם, ננשום עמוק ונצעק אפילו חזק מתמיד – ואמוס ריאל, האלה מדריד!

 

 

שנה של הצלחה
ויש גם את הדבר השולי הזה בספורט… התארים. אחרי שנה עם הספק די משני מבחינת הגביעים שהניפה הקבוצה, נאחל לה (ולנו) שהשנה הזו תביא איתה ניצחונות והצלחות לרוב. ויודעים מה? מוכנים לוותר על ברכת הבריאות ומיטת הטיפולים, לטובת טיפול אחד בלבד שנברך עליו בכל לבנו – הטיפול לשרירי הכתף של הקפטן סרחיו ראמוס, שיתעייפו מרוב הנפות של גביעים. ונאמר אמן.

 

[interaction id=”5d9053dd6e15fb33c26daf5f”]
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x