הזאר: “אני צריך להיות זה שעושה את ההבדל. חייב להשתפר”

הבלגי התייצב מול התקשורת לקראת משחק ליגת האלופות מול ברוז’: “אני מרגיש טוב והתאוששתי לחלוטין מהפציעה. מוכרח להראות מה אני שווה כדי שהאוהדים יוכלו להתגאות בי”. על היעדר המספרים: “ברגע שאבקיע ויהיה לי רצף טוב, הכל ילך קל יותר”

כשהיא במומנטום נהדר וניצבת בראש הטבלה בליגה הספרדית, ריאל מדריד חוזרת לליגת האלופות ותארח בסנטיאגו ברנבאו את ברוז’ הבלגית (שלישי, 19:55). רגע לפני, אדן הזאר התייצב בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

הביקורות על היכולת
“אני מרגיש טוב. זה נכון שאנשים מצפים ממנה להמון, אבל גם אני מצפה מעצמי להרבה יותר. אני חושב שאני יכול לעשות עבודה הרבה יותר טובה. יש לי ביקורת עצמית, אבל עם העבודה היומיומית נצליח להשיג דברים. לא הכל מושלם, אבל אנחנו במקום הראשון בטבלה וההפסד היחיד שלנו העונה היה בפריס. יכול להיות שאני בדיליי מסוים בגלל הפציעה, אבל אני כבר כשיר במאת האחוזים ואני מקווה שאוכל לתת את הטוב ביותר שלי במשחקים הבאים. אני מוכרח להראות מה אני שווה. חייב להשתפר כדי שהאוהדים יוכלו להתגאות בי”.התחושות האישיות
“בכנות, אני מרגיש 100%. התאוששתי לחלוטין מהפציעה ועכשיו אני פשוט צריך להבקיע שערים ולהיות השחקן המכריע שכולם מצפים ממני להיות. כשאני אתחיל להבקיע ויהיה לי רצף של משחקים טובים, הכל ילך קל יותר. חסר לי שער או בישול כדי להתחיל ברצף הזה”.

ביטחון עצמי
“זה לא עניין של ביטחון. המאמן אמר לי לנסות, להעז, לעשות את מה שאני יודע לעשות – ואני זה שצריך לתת יותר על כר הדשא. אני חייב להיות זה שעושה את ההבדל”.

תכנית האימונים
“אני מרגיש חזק וטוב. אין לי תכנית אימונים ספציפית שאני עובד לפיה. אני פשוט צריך להיות זה שנותן את המקסימום בכל אימון – והכל יהיה בסדר”.

ברוז’ מגיעה לברנבאו
“אנחנו יודעים כמה דברים עליה. אני חושב שהם עושים עבודה טובה. יש להם את מיניולה (השוער השני של נבחרת בלגיה) ויש לזה חשיבות גדולה. הם ינסו לנצח. אני מדמיין שאני מבקיע במשחק הזה, אבל אחרי ההפסד בפריס אנחנו קודם כל צריכים לדאוג שננצח – וניתן את כל מה שיש לנו כדי שזה יקרה”.

הלחץ במדריד
“ביום שהוצגתי בברנבאו אמרתי שאני עדיין לא ‘גלאקטיקו’. אני זה שצריך להוכיח שהוא כזה. אנחנו מכירים היטב את ההיסטוריה של מספרי 7 במועדון הזה ואני מוכרח להיות הראשון שמראה שהוא יכול להיות הטוב בעולם. אני צריך ליהנות ולתת את המקסימום לא רק במשחקים, אלא גם באימונים. אני לא מטיל בעצמי שום ספק. אני מאמין בעצמי”.

אליפות ספרד או גביע האלופות?
“שניהם. אנחנו מכירים את ההיסטוריה של המועדון הזה ואת הקשר שיש לו עם ליגת האלופות, אבל בריאל מדריד רוצים תמיד לזכות בכל תואר אפשרי”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x