זידאן: “התוצאה רעה, אבל הגבנו היטב”

מאמן ריאל מדריד לא היה מרוצה מהתיקו 2:2 עם ברוז’ בסנטיאגו ברנבאו, אחרי מחצית ראשונה נוראית: “איבדנו ריכוז ויצאנו מאיזון. מעולם לא הייתה לנו מחצית כזאת”. הבלאנקוס עם נקודה אחת אחרי שני מחזורים בליגת האלופות: “המצב קצת מסובך, אבל אנחנו ממשיכים”

ךא ככה קיוותה ריאל מדריד לפתוח את השנה החדשה עם משחק הבית הראשון העונה בליגת האלופות. אחרי ה-2:2 מול ברוז’ במסגרת המחזור השני בשלב הבתים, המאמן זינדין זידאן התייצב בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המחצית הראשונה והתגובה לה
“המשחק הסתיים בתוצאה רעה, אבל הגבנו היטב. אנחנו לא יכולים לצאת מכאן מרוצים. מעולם לא הייתה לנו מחצית כזאת. אני לוקח מהמשחק הזה את התגובה שלנו אחרי ההפסקה, למרות שאנחנו ממש לא שמחים עם הנקודה הזאת”.הפתיחה הרעה
“השער הראשון שספגנו היה בדיחה. פתחנו רע את המשחק, כשמהדקה ה-10 איבדנו ריכוז באיזורים בהם היריבה יכולה לפגוע בנו. אחרי שברוז’ השיגה את היתרון היא נכנסה לקצב, אנחנו יצאנו מאיזון – ואז הגיעה גם השער השני. אני חוזר שוב, אני לוקח מהמשחק הזה רק את המחצית השנייה”.

שיחת המחצית
“אמרתי לשחקנים שיש לנו 45 דקות כדי לשנות את המצב, וזה גם מה שהם עשו. הם הגיעו לחצי השני עם גישה הרבה יותר טובה ורצו את המשחק”.

אין מקום לטעויות באלופות
“נראה מה יקרה. אנחנו במצב קצת מסובך בליגת האלופות, אבל ממשיכים קדימה. כרגע מתרכזים רק במשחק הבא שלנו במסגרת הליגה”.

הקושי להבקיע במחצית הראשונה
“אני לא מודאג. אנחנו יודעים שבכדורגל מוכרחים לנצל את ההזדמנויות שמגיעים אליהם. עם קצת יותר הצלחה במצבים שלנו, יכולנו לעלות ליתרון. אם אנחנו מפעילים לחץ על היריבה – אנחנו יכולים להעלים אותה”.

חששות מקורטואה
“אין לי שום חשש בהקשר שלו. לא צריך להאשים את טיבו. כולנו אשמים, ואני הראשון”.

בייל וחאמס לא זומנו
“כל השחקנים בסגל חשובים לנו. בייל וחאמס סבלו מפציעות קלות ולא רצינו לסכן אותם”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון