אודגור: “המעבר לסוסיאדד הוא צעד בדרך לריאל מדריד”

הכישרון הנורבגי, שמסתמן כאחד מכוכבי העונה בלה ליגה, התראיין על השבועות הראשונים שלו בספרד: “המטרה שלי היא מן הסתם לחזור לריאל. אני כרגע מתאקלם ומכיר את הליגה”. על ההמשך: “לריאל יש הרבה כישרונות צעירים וזה טוב לעתיד”

החל מפתיחת העונה בספרד, אחד השמות הבולטים ביותר בה הוא זה של מרטין אודגור – הכישרון הנורבגי בן ה-20 ששייך לריאל מדריד ומושאל לריאל סוסיאדד. כעת הוא התיישב לריאיון קצר בו דיבר גם על הווה וגם על העתיד, עם החלום הגדול לשוב ללבוש את מדי הבלאנקוס.

המעבר לסוסיאדד
“זאת הייתה החלטה טובה לחזור לספרד, כי מן הסתם המטרה שלי היא לשחק בריאל מדריד. אני חושב שסוסיאדד זה המקום הנכון להיות בו כדי להגיע בסוף למדריד. זה מקום שעדיף להיות בו כדי להתאקלם, להכיר את הליגה, את השפה, הכל. אני חושב שהמעבר לכאן היה צעד טבעי בתהליך שלי”.איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?
“בכדורגל אי אפשר לדעת מה יקרה, אבל מה שאני רוצה שיקרה זה שאגשים את החלום ואשחק בריאל מדריד. אני מאוד מקווה שבעוד עשר שנים אמשיך לשחק בריאל מדריד”.

ריאל מתעניינת בפוגבה ואחרים, בעוד אוהדים שואלים מה רע באודגור וסבאיוס. מה דעתך על זה?
“לא יודע… אני עדיין צעיר. כרגע אני שמח כאן בסוסיאדד, אני אשאר כאן שתי עונות ואחר כך נראה מה המצב. ריאל תמיד תחתים שחקנים טובים, זה חשוב עבור המועדון. הם רוצים להמשיך להיות המועדון הטוב בעולם ולכן זה טבעי. תחרות על ההרכב היא תמיד דבר טוב”.

ריאל הייתה רגילה להחתים כוכבים וכעת מחפשת בעיקר כישרונות צעירים. אתה חושב שיום אחד תשחקו יחד כולכם ותהפכו את ריאל לקבוצה אלופה?
“ברור, זה החלום. לשחק שם. וכמו שאמרת, במדריד יש הרבה כישרונות צעירים – בין אם הם משחקים במועדון ובין אם הם מושאלים לקבוצות אחרות. יש הרבה מאוד כישרונות ואני חושב שזה טוב בשביל העתיד. אני מקווה לשחק שם יום אחד עם שאר החבר’ה, את חלקם אני מכיר מקסטיליה ויהיה נחמד לשחק איתם בקבוצה הראשונה”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון