היעד הבא: ראמוס רוצה להשתתף באולימפיאדת טוקיו

בספרד מדווחים שהקפטן בוחן אפשרות להירשם בסגל הנבחרת שתיקח חלק בטורניר הכדורגל של המשחקים האולימפיים בקיץ הקרוב. המטרה: לזכות בתואר היחיד שחסר לו – מדליית זהב אולימפית

סרחיו ראמוס בוחן ברצינות את האפשרות להירשם בסגל נבחרת ספרד לאולימפיאדת טוקיו 2020, שתתקיים בקיץ הקרוב. כך מדווחים מספר כלי תקשורת במדינה.

בגיל 33, קפטן ריאל מדריד והנבחרת הבוגרת של ספרד נכנס לישורת האחרונה של הקריירה ומסמן את המטרות שנותרו לו. אחרי שזכה ביורו ובמונדיאל, הוא כעת מצא לעצמו יעד חדש במדי ‘לה-רוחה’: זכייה במדליה אולימפית.מבחינת התקנון, הנבחרת האולימפית מורכבת משחקנים עד גיל 23 – כשאליהם ניתן לצרף עד שלושה שחקנים ‘ותיקים’. היסטורית, ההתאחדות בספרד נוטה שלא להשתמש באופציה הזו ומעדיפה להישען על הנבחרת הצעירה בלבד (עד גיל 21).

בעבר היו מספר ניסיונות של שחקנים ותיקים לקחת חלק בסגל האולימפי, אך הם נענו בשלילה. המקרה הזכור מכולם הוא זה של קשר ברצלונה סרחיו בוסקטס, שרצה לשחק במדי ספרד באולימפיאדת 2012 – דבר שכאמור לא יצא אל הפועל.

טורניר הכדורגל במסגרת המשחקים האולימפיים ייפתח ב-23 ביולי, זאת כשבין ה-12 ביוני ל-12 ביולי יערך יורו 2020. המשמעות היא שאם ראמוס אכן ינסה להיכלל בסגל האולימפי, הדבר עשוי לבוא על חשבון השתתפותו באליפות אירופה.

 

אולי יעניין אותך גם...

זמן סליחות

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון