קורטואה: “השמועות על חרדה חסרות כבוד כלפי הסובלים מזה”

שוער ריאל מדריד חזר לאיתנו אחרי שהתאושש מוירוס והתייחס לכותרות בתקשורת בימים בהם נעדר: “היא צריכה להיות יותר אחראית ולא להפיץ שקרים ושטויות”. על הביקורות שהוא סופג: “זה תמיד ככה בברנבאו ואנחנו השחקנים מודעים לזה. רוצה להעניק לאוהדים רגעי אושר”

טיבו קורטואה חזר למגרשים לראשונה מאז הוחלף במחצית המשחק מול ברוז’, מה שגרר גל שמועות על מצבו הנפשי. כעת הוא עושה סדר בדברים וגם מגיב על ההתנהלות התקשורתית שעשתה מטעמים מחסרונו.

השמועות על לחץ וחרדה
“אני יודע מה המשמעות של להיות שחקן עילית. אני מאוד שמח ואין לי שום בעיות של חרדה. אני חושב שהתקשורת צריכה להיות יותר אחראית ולא להפיץ שקרים ושטויות, כי בסופו של דבר יש אנשים שבאמת סובלים מחרדות. פרסום של כותרות כאלה זאת התנהגות חסרת כבוד כלפי מי שבאמת צריך להתמודד עם בעיה מהסוג הזה”.התחושות בריאל
“אני שמח בריאל מדריד ורוצה להעניק לאוהדים רגעי אושר. הקהל בסנטיאגו ברנבאו תמיד ביקורתי ואנחנו השחקנים מודעים לזה. אנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים כדי לזכות למחיאות כפיים”.

מצבו הבריאותי
“עכשיו אני מרגיש הרבה יותר טוב. היה וירוס חזק מאוד ושילוב עם שפעת. זה היה מאוד לא נעים וגם הורדתי כמה קילוגרמים. כעת התאוששתי והצלחתי להשלים את האימונים עם הקבוצה בתחילת השבוע. אני מרגיש שוב חזק”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון