זידאן: “קורטואה הציל אותנו. מרוצה מהעבודה של הקבוצה”

מאמן ריאל מדריד חוזר מסופק מטורקיה, אחרי ניצחון 0:1 על גלאטסראיי שהקפיץ את הבלאנקוס למקום השני בשלב הבתים של ליגת האלופות: “זה איצטדיון שלא פשוט לשחק בו. עבדנו קשה וכך השגנו את הניצחון”. השוער רשם מספר הצלות גדולות: “היה חשוב בשבילו להציג משחק כזה”

אחרי שפתחה את העונה האירופית בצורה רעה, ריאל מדריד ממזערת נזקים וחוזרת ממשחק החוץ המאתגר מול גלאטסראיי עם שלוש נקודות אחרי 0:1 חשוב. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“אני מרוצה מהעבודה של כל שחקני הקבוצה, כי הם היו נתונים לביקורת רבה. לא פשוט לשחק באיצטדיון הזה ולא קל להציג בו אופי. היה לנו חשוב לנצח והיינו מרוכזים מהרגע הראשון. פתחנו בצורה מאוד חזקה את המשחק, אבל גם להם היו שני מצבי הבקעה. אלה דברים שיכולים לקרות”.ניצחון דחוק
“יצרנו המון מצבי הבקעה אחרי כמה מהלכים ממש טובים. הייתי שמח לראות גם את השער השני ואפילו השלישי, כי זה היה מוציא את העוקץ מהמשחק. כשהמצב הוא עדיין 0:1, היריבה המשיכה להאמין שהיא מסוגלת להשוות ולכן לחצה עד לרגע האחרון, אבל היינו מרוכזים לכל אורך המשחק. עבדנו קשה והיינו חזקים – וכך השגנו את הניצחון”.

הביקורות על הקבוצה
“ככה עובד הכדורגל. זכינו יחד בהרבה תארים, אבל זה שייך לעבר. אני יודע איפה אני נמצא ויודע מה זה מצריך ממני. השחקנים הגיבו טוב מאוד על כר הדשא. הם השקיעו הרבה מאמץ והניצחון הזה הגיע להם”.

רודריגו
“הוא מתאמן טוב והחלטתי להעלות אותו בהרכב. במערך 4-3-3 העמדה הטבעית שלו היא בכנף ימין ואנחנו מרוצים מהמשחק שלו. שום דבר לא השתנה בקשר אליו. הוא שחקן שלנו ויכול לשחק גם בקבוצת קסטיליה. הוא עשה עבודה טובה ואני שמח על כך. נראה מה יקרה במשחק הבא”.

טיבו קורטואה
“במחצית הראשונה הוא היה חשוב כי סיפק שתי הדיפות גדולות והציל אותנו. היו לו כמה הצלות מאוד חשובות. הוא הציל אותנו, כי הכל היה נראה אחרת אם היינו נקלעים לפיגור מוקדם. היה חשוב גם בשבילו להציג משחק כזה. אני שמח”.

אדן הזאר
“אני לא חושב שהוא מתוסכל. הדבר החשוב ביותר הוא ליצור מצבי הבקעה, וזה משהו שהוא עושה בדרך קבע. אני לא מודאג וגם הוא לא. הוא רק ילך וישתפר. הכי חשוב היה להציג משחק קבוצתי טוב – וזה מה שעשינו”.

 

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון