זידאן: “אמבפה אמר שהחלום שלו זה לשחק בריאל”

המאמן בהתייחסות נדירה לשמועות סביב הכישרון הצרפתי: “הוא יהיה זה שיחליט לגבי העתיד שלו. כרגע הוא בפסז’ ונראה מה יקרה בהמשך”. ההערכות הן שהבלאנקוס ינסו להנחיתו בקיץ הקרוב

זינדין זידאן שולח קריצה לכיוונו של קיליאן אמבפה. המאמן התייחס לשמועות סביב חלוצה של פסז’, שעלו שוב לכותרות בימים האחרונים.

הכל החל בתחילת השבוע כשסגן נשיא מונאקו בעבר, ואדים ואסילייב, גילה מה גרם לאמבפה לסרב להצעת ריאל מדריד עליו בקיץ 2017.“הוא אמר לי שלדעתו זה מוקדם מדי בשבילו לעזוב ושהוא מאמין שריאל מדריד תחכה לו”, חשף ואסילייב בריאיון בצרפת. “הוא אמר שהוא פריזאי והוא לא יכול לעזוב בצורה כזאת את העיר והמדינה. אמרתי לו שבריאל עוד יחזרו לדפוק לו בדלת והסנטיאגו ברנבאו יריע לו כשיצטרף אליהם”.

כעת, זינדין זידאן נשאל על הדברים הללו ושלח מסר משלו: “השחקן הוא זה שמחליט לגבי העתיד שלו. כרגע הוא משחק בפריס סן ז’רמן ונראה מה יקרה בהמשך. הוא תמיד אמר שהחלום שלו הוא לשחק בריאל מדריד יום אחד“.

זה זמן רב שבמדריד בוחנים את האפשרויות במטרה להנחית את הכישרון הצרפתי בברנבאו. ההנחה היא שבקיץ הקרוב ייעשה ניסיון נוסף, כשהפעם הסיכויים שלו להצליח גדולים אף יותר.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון