קבוצה קטארית מתעניינת ברכישת מריאנו בינואר

אל-ראיאן מצמרת הליגה של האמירות הקטנה מחפשת חלוץ לקראת חלון ההעברות החורפי. הספרדי של ריאל מדריד, שלא מקבל דקות תחת זינדין זידאן, הוא אחת האופציות שהיא בוחנת

מריאנו דיאס לא צפוי להמשיך בריאל מדריד מעבר לחלון ההעברות של ינואר. ההערכות בספרד הן שהחלוץ יקבל הוראה למצוא לעצמו קבוצה חדשה, זאת לאור העובדה שמפתיחת העונה הוא לא זוכה לדקות משחק תחת זינדין זידאן.

מספר קבוצות באירופה הביעו עניין במריאנו לאורך הקיץ, כולל קבוצתו הקודמת ליון מהליגה הצרפתית, אלא שהחלוץ החליט להישאר במדריד ולהיאבק על מקומו. כעת, כאמור, מסתמן שלא תהיה לו ברירה אלא לעזוב – כשלאחרונה הגיעה לפתחו התעניינות מיעד לא צפוי… הליגה הקטארית.אל-ראיאן, שניצבת בצמרת הליגה המקומית של קטאר, בוחנת אפשרות להנחית את מריאנו אצלה במהלך חודש ינואר. כך מדווח עיתון ‘אס’. את הקבוצה מאמן כיום האורוגוואי דייגו אגירה שמחפש להתחזק בחלוץ בעל-שם מקבוצה גדולה באירופה, ורואה במריאנו כאופציה טובה.

מבחינת הקטארים, שכרו של מריאנו – העומד על 4 מיליון יורו בעונה – לא צפוי להוות מכשול. הכל תלוי בהחלטתו של השחקן ובשאלה האם בגיל 26 הוא מוכן לעזוב את הבמה המרכזית של הכדורגל העולמי ולעבור לליגה מרוחקת במזרח התיכון.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון