זידאן לקראת אייבר: “תמיד קשה לשחק שם”

מאמן ריאל מדריד מתכונן למשחק החוץ באיפורואה: “זה מגרש די קטן. כל המשחקים בליגה מסובכים, אבל שם אפילו יותר”. בייל וחאמס ייעדרו: “הם לא כשירים”. על פגרת הנבחרות: “נקווה שאף אחד לא ייפצע”

אחרי חגיגת השערים ב-0:6 על גלאטסראיי באמצע השבוע, ריאל מדריד חוזרת לליגה ותתארח במוצ”ש אצל אייבר במסגרת המחזור ה-13 (19:30, ישיר בערוץ ONE). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן כינס מסיבת עיתונאים והתייחס למספר נושאים.

המשחק מול אייבר
“בליגה הספרדית אין דבר כזה משחק קל. כל המשחקים קשים ומסובכים, ובאייבר אפילו יותר. זה איצטדיון שמאוד קשה לשחק בו, יותר מאיצטדיונים אחרים. המגרש שלו די קטן ותמיד קשה שם. אנחנו ערוכים ומוכנים כדי לייצר משחק טוב”.בפסז’ כועסים על ההתבטאות בנוגע לאמבפה
“לא אמרתי שום דבר חדש. בסך הכל חזרתי על הדברים שהשחקן עצמו אמר, שהחלום שלו הוא לשחק בחולצה הלבנה של ריאל מדריד. אמרתי את זה, אני אומר את זה עכשיו שוב – ואני אמשיך לומר את זה כמה ומתי שרק ארצה”.

יהיה קשה להוציא את רודריגו מההרכב
“בסופו של דבר, יש לנו סגל של 25 שחקנים – ומבחינתי יש לי 25 שחקני הרכב. בכל משחק אנחנו צריכים לבחור שחקנים ולזמן אותם, וזה מה שנמשיך לעשות בכל פעם מחדש”.

הפריצה שלו ושל ואלוורדה
“הם לא מפתיעים אותי. יש סיבה שהם חלק מהסגל שלנו. בכל פעם שהם משחקים, הם משפרים את עצמם”.

העבודה עם שחקנים צעירים
“צריך לדעת לדבר איתם מפעם לפעם, אבל לא הרבה מעבר לזה. יש להם את הסביבה הקרובה להם, משפחה. הם כולם מכוסים. המסר עבורם הוא שאם הם יעבדו, הם ישתפרו – ויש להם חיים שלמים כדי ללמוד ולהתפתח”.

בייל וחאמס ייעדרו
“זה לא שהם פצועים, אבל הם לא כשירים לשחק. הם יצטרפו לנבחרות שלהם ויהיו להם חמישה או שישה ימים כדי לראות אם הם יכולים לשחק שם או לא”.

מה הסטטוס של השניים?
“הם מתאמנים על כר הדשא, אבל עדיין לא חזרו לעבוד עם הקבוצה באופן סדיר. יש להם עכשיו כמה ימים כדי לראות אם הם כשירים לשחק”.

פגרת הנבחרות בפתח
“זה בלתי נמנע. אני מקווה שאף אחד לא יחזור פצוע ממנה. הרבה דברים קרו לאחרונה, אבל אני מקווה שזה לא יקרה הפעם”.

מרסלו פצוע?
“יש לו פגיעה ממש קטנה. אנחנו הרבה יותר רגועים”.

לוקה מודריץ’
“יש לו מעמד חשוב אצלנו בסגל. הוא לא משחק באופן קבוע, אבל לוקה זה לוקה. כשלוח המשחקים יהפוך בהמשך לצפוף ועמוס, נראה מה נעשה – אבל אנחנו צריכים את מודריץ’ איתנו”.

ריאל ברצף של משחקים עם רשת נקייה
“אני מאוד אוהב את זה. כשהשער נקי, המשמעות היא שכל הקבוצה עבדה בשביל זה. אנחנו תמיד שואפים להשאיר את השער שלנו נקי מספיגות. כל מהלך הוא בפני עצמו, אבל המטרה היא תמיד לשמור על רשת נקייה”.

בשני הגרלת הסופרקופה הספרדי, שיערך בסעודיה
“אנחנו כאן כדי לשחק. ההתאחדות הספרדית היא זו שמקבלת החלטות. נכבד את ההחלטה לשחק בכל מקום שיחליטו – ונתרכז אך ורק בלשחק”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון