ואלוורדה הבקיע לראשונה: “אחד הימים המאושרים בחיי”

קשר ריאל מדריד, שהיה ממצטייני הניצחון הגדול 0:4 על אייבר, התרגש אחרי שער הבכורה במדי הבלאנקוס: “חיכיתי לזה במשחקים האחרונים, אבל הדבר החשוב הוא שהקבוצה ניצחה”

פדריקו ואלוורדה הצעיר ממשיך לספק תצוגות נהדרות במרכז השדה של ריאל מדריד, כשבמשחק מול אייבר – עוד אחד בו הוא היה מהמצטיינים – הוא גם זכה להבקיע את שער הבכורה שלו במדי הבלאנקוס. בסיום המשחק, התייצב ואלוורדה בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

שער הבכורה
“אני בכנות יכול לומר שזה אחד הימים המאושרים בחיי. חיכיתי לשער הזה במשחקים האחרונים, כי רציתי שהוא יהיה קצת מיוחד. מודריץ’ נתן לי בישול נפלא, אבל הדבר החשוב הוא שהקבוצה ניצחה ואנחנו יוצאים לפגרת הנבחרות שמחים”.למי הוא מקדיש את השער
“אחרי שהבקעתי חשבתי על האנשים שסביבי, אלה שנלחמים לצדי. המשפחה שלי, חברה שלי, אלה שנמצאים איתי בטוב וברע. השער הזה היה בשבילם. מודריץ’ אמר לי משהו מצחיק, אבל אני לא יכול לחזור על זה כאן. אני מודה לו על הבישול ורוצה להודות לכל החברים לקבוצה על הביטחון שהם נותנים לי”.

חמישה משחקים ללא ספיגה
“זה מאמץ של כל הקבוצה. כולם מראים מחויבות ואנחנו מוכרחים לברך את קורטואה, כי בסופו של דבר הכל מתנקז אליו. אנחנו תמיד מנסים ורצים על כל כדור, כדי לוודא שהיריבה לא תבקיע”.

המשחק מול אייבר
“ידענו שזה יהיה משחק קשה. היריבה לחצה גבוה וחיפשה טעויות שלנו. כפינו עליהם את המשחק שלנו, וזה משהו שהצלחנו לעשות במשחקים האחרונים. כשאתה מבקיע שער, הכל משתנה. הפקנו מזה את המירב”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון