קורטואה: “מעולם לא הטלתי בעצמי ספק”

אחרי ה-0:4 על אייבר, שוער ריאל מדריד ממשיך לשמור על רשת נקייה משחק חמישי ברציפות: “ממשיך לעבוד קשה כדי לעזור לקבוצה ולשפר את עצמי”. על הניצחון: “עשינו בדיוק מה שהמאמן ביקש מאיתנו”

ריאל מדריד אמנם רושמת חגיגות שערים לאחרונה, אבל נתון לא פחות מלהיב מבחינתה הוא השמירה על רשת נקייה משחק חמישי ברציפות. אחרי עוד משחק בו לא ספג, ה-0:4 על אייבר, טיבו קורטואה התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

הקבוצה בכושר טוב
“אני לא חושב ששיחקנו עד כדי כך רע, כמו שחלק מהאנשים טענו בתקופות מסוימות. שיחקנו טוב נגד בטיס, אבל לא הצלחנו להבקיע. אנחנו בתקופה טובה. אייבר לחצה אותנו, אבל עשינו על המגרש בדיוק את מה שהמאמן ביקש מאיתנו לעשות”.“ריאל מדריד תמיד צריכה להישאר במירוץ על התארים. אנחנו רוצים להמשיך בדרך הזאת. היה לנו חשוב לנצח לפני היציאה לפגרת הנבחרות. מבאס מאוד שהיא מגיעה עכשיו, כשאנחנו בכושר כל כך טוב – אבל זה הזמן ללכת ולשחק עם הנבחרות שלנו”.

חמישה משחקים ללא ספיגה
“אני מעולם לא הטלתי בעצמי ספק, אבל אנשים מסתכלים על זה אחרת כשאתה סופג. תמיד הרגשתי בטוח בעצמי. אני ממשיך לעבוד קשה כדי לעזור לקבוצה ולשפר את המשחק שלי”.

אדן הזאר
“היה לו משחק נהדר. אולי מבחינה סטטיסטית הוא לא רשם לעצמו שער או בישול, אבל לפעמים אלה לא הדברים היחידים שאנחנו צריכים. הבקענו כאן רביעייה וניצחנו. אני בטוח שהוא רצה להבקיע גם בעצמו, אבל אני משוכנע שהשערים שלו עוד יגיעו”.

פדריקו ואלוורדה
“הוא שחקן נהדר. אני בטוח שהוא ישחק כאן 15 שנים. הוא תורם לקבוצה גם בהגנה וגם בהתקפה. הוא נלחם על כל כדור ויש לו בעיטה מצוינת. באימונים הוא משחרר בעיטות אדירות. אני מקווה בשבילו שהוא ימשיך להבקיע שערים כאלה ממרחק, כי זה יעזור לנו”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון