בייל: “אני נהנה יותר לשחק בנבחרת מאשר בריאל”

הוולשי מודה שהוא מרגיש יותר בנוח במדים הלאומיים: “זה כמו לשחק עם חברים שלך בשבת בפארק”. למרות זאת, הוא מבהיר שגם במדריד הוא מציג את המיטב: “אני תמיד נותן את מאת האחוזים שלי”

גארת’ בייל לא מסתיר את מה שהוא חושב. במסיבת עיתונאים של נבחרת וויילס לקראת משחקי מוקדמות היורו, שחקן ריאל מדריד הודה באמת הפשוטה מבחינתו: “ברור שאני הרבה יותר נהנה לשחק בנבחרת מאשר בריאל”.

“אני מכיר מגיל 17 כמעט את כל השחקנים בנבחרת. זה כמו לשחק עם חברים שלך בשבת בפארק. זה מרגיש לי טבעי. אני מדבר כאן בשפה שלי ומרגיש הרבה יותר בנוח”, אמר הוולשי. “אבל העובדה שאני יותר נהנה כאן לא משנה את הדברים שאני עושה על המגרש. אני תמיד נותן את מאת האחוזים שלי, לא חשוב איפה אני משחק. זה תמיד מה שאני מנסה לעשות”.בייל לא שיחק או התאמן במדי ריאל מדריד מאז ה-5 באוקטובר, אז יצא לפגרת הנבחרות – ממנה חזר כשהוא פצוע. לאורך כל השבועות שעברו מאז הוא לא שב לאימונים סדירים עם הקבוצה, מה שלא מנע ממנו לצאת כרגיל גם לפגרת הנבחרות הנוכחית – ואף להשלים באופן מלא את אימוני הנבחרת.

“אם היה לי השבוע משחק עם ריאל מדריד, הייתי כשיר לאימונים ולשחק. יכול להיות שלא אוהבים את איך שזה נראה, אבל זה צירוף מקרים שחזרתי לכשירות בדיוק כשהגיעה פגרת הנבחרות“, סיכם בייל.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון