הזאר: “פסז’ פנתה אליי מספר פעמים ותמיד סירבתי”

כוכבה של ריאל מדריד התראיין לעיתון ‘ל’אקיפ’ הצרפתי והתייחס להתעניינות הגוברת מהמועדון הפריזאי: “היה לי ברור שאם אני חוזר לצרפת, זה רק לליל”. על מדריד: “תמיד היה חלום לשחק בה”. על העלייה במשקל: “הורדתי הכל בתוך 10 ימים”

חמישה חודשים אחרי שהוצג במדי ריאל מדריד לראשונה, אדן הזאר התיישב לריאיון עם עיתון ‘ל’אקיפ’ הצרפתי והתייחס למספר נושאים.

הגשמת החלום
“לשחק בריאל מדריד היה חלום. זה המועדון שתמיד אהדתי, מאז שהייתי ילד. זידאן היה הגבירו שלי. הברנבאו היה קסום בכל פעם שראיתי אותו בטלוויזיה. החולצה הלבנה הייתה ייחודית”.המעבר יכול היה לקרות מזמן
“יכולתי לחתום בריאל עוד קודם. כששיחקתי בליל, האופציה הזאת הונחה על השולחן. אבל רציתי לנסות קודם לשחק באנגליה. זאת הייתה ליגה קלה יותר מאשר הליגה הספרדית. הייתי רק בן 21. אחרי מונדיאל 2018 רציתי לעבור למדריד, אבל צ’לסי סירבה – ולא רציתי לעזוב את צ’לסי באווירה רעה. תמיד התנהלתי בצורה טובה עם כל המועדונים ששיחקתי בהם”.

ההגעה לריאל
“כשאתה נכנס לחדר ההלבשה, אתה מרגיש שהשחקנים נמצאים שם רק בשביל לנצח. אתה פוגש את האוהדים והם אומרים לך שם בכל יום שאתה חייב לזכות בליגת האלופות. זאת התרבות שם”.

זינדין זידאן
“כילד הייתי הולך לשחק בפארק עם האחים שלי. ניסינו לעשות מהלכים כמו שזידאן עושה. הפעם הראשונה בה דיברתי איתו הייתה ביורו 2016. הוא אמר לי “יהיה טוב אם תבוא”. וכשזידאן פונה אליך, זה רציני! הוא אמר “אנחנו עוד נתראה אם תבוא לריאל”. זה נשאר לי בראש כל הזמן”.

 

 

ההתחלה
“החודשיים-שלושה הראשונים במדריד לא עברו כמו שרציתי. זידאן אמר לי להישאר רוגע. “תהיה שמח”, הוא היה חוזר ואומר. הוא מדבר ישר ולעניין. הוא אוהב את השחקנים שלו. אתה מרגיש שהסגל שמח שהוא המאמן, גם השחקנים שלא משחקים. אתה רואה שהוא מבין מה השחקנים מרגישים, בגלל שהוא היה שחקן בעצמו”.

העלייה במשקל
“זה נכון. אני לא אסתיר את זה. כשאני בחופש, אני בחופש. אחרת, אני לעולם לא אהיה בחופש. אני אדם שעולה במשקל מהר, אבל גם מוריד אותו באותה המהירות. כשהייתי בן 18 בליל שקלתי 72-73 ק”ג. בהמשך, כשהעליתי את מסת השריר, הגעתי ל-75 ק”ג. הקיץ שקלתי 80 ק”ג, אבל הורדתי את המשקל העודף בתוך עשרה ימים”.

היכולת הנוכחית
“אני מרוצה מהחודש האחרון. הדבר היחיד שלא חיובי הוא הסטטיסטיקות”.

התעניינות מפסז’
“מפריס פנו אליי כמה וכמה פעמים לעתים קרובות, אבל לא רציתי לחזור לליגה הצרפתית כדי לא לשחק במועדון אחר מלבד ליל. תמיד אמרתי לפריס ‘לא’. היה לי ברור – אם אני חוזר לצרפת, זה רק לליל”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון