זידאן: “מרוצה מהנקודות. הקהל צריך לתמוך בכולנו”

מאמן ריאל מדריד שמח מהניצחון 1:3 על סוסיאדד ושלח מסר לאוהדים, אחרי שריקות הבוז נגד בייל: “כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה, אבל אנחנו צריכים את הגיבוי שלהם”. על הוולשי: “הוא רוצה להיות איתנו. הדבר החשוב הוא להמשיך לעבוד על הדשא”

ריאל מדריד חזרה מפגרת הנבחרות עם ניצחון 1:3 גדול על היריבה לצמרת ריאל סוסיאדד. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

השריקות נגד בייל
“אני מקווה שזה לא יחזור לעצמו לאורך העונה. אנחנו רוצים שהאוהדים יהיו איתנו מהרגע הראשון ועד האחרון, אבל אנחנו לא יכולים לשלוט בזה. לקהל יש את הזכות לעשות מה שהוא רוצה, אבל אני מבקש ממנו לתמוך בכולם. מבחינה מקצועית אני חושב שבייל נכנס טוב למשחק. בירכתי אותו על הדקות שהציג”.יש יחס לא הוגן כלפי בייל?
“אני לא יכול להגיד אם זה הוגן או לא. כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה. אנחנו צריכים את הגיבוי של האוהדים, אבל אנחנו לא יכולים לשלוט בזה”.

עד כמה זה ישפיע עליו?
“הקהל שרק בוז לשחקנים הטובים ביותר. אני לא חושב שזה משפיע עליו. מה שחשוב הוא להמשיך לעבוד על הדשא”.

הקבוצה מאחריו
“יש יותר מדי רעש סביב בייל. הוא רוצה להיות איתנו ועושה עבודה טובה. לכן אנחנו לא רוצים לדבר על זה יותר מדי. הוא חלק מאיתנו ורוצה לשחק כמו כל אחד אחר”.

הניצחון על סוסיאדד
“אני מרוצה. לא פתחנו טוב את המשחק, היינו מאוד איטיים עם הכדור. אחר כך, לקראת סיום המחצית הראשונה, היינו הרבה יותר טובים – וכך גם בפתיחת החצי השני. אנחנו מרוצים כי פגשנו יריבה מאוד טובה. שמחים משלוש הנקודות”.

אדן הזאר
“הוא עובר התפתחות הגיונית. הוא משתפר בכל יום וכך גם הקוצה. אני חושב שהזאר משחק טוב כבר חמישה-שישה משחקים ואני יודע שאנחנו נראה ממנו דברים הרבה יותר טובים בהמשך”.

כרים בנזמה
“אני לא יודע אם הוא השחקן הטוב ביותר העונה בליגה, אבל הוא בהחלט עושה עבודה טובה מאוד. בכל יום שעובר הוא משמעותי יותר עבור הקבוצה ואני מקווה שהוא ימשיך בדרך הזו”.

מרטין אודגור
“הוא שיחק טוב מאוד, אבל כרגע הוא שחקן של ריאל סוסיאדד”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון