זידאן: “השתפרנו מאז ההפסד בפריס. רוצים לנצח”

מאמן ריאל מדריד ערוך ומוכן לקראת המשחק מול פסז’: “זה משחק חשוב עבור השחקנים והאוהדים, כולנו חייבים להיות מוכנים”. על האתגר: “נדרש מאיתנו להיות ברמה גבוהה יותר מכל המשחקים ששיחקנו עד עכשיו”

אחרי הניצחון החשוב על סוסיאדד בליגה, ריאל מדריד חוזרת לליגת האלופות ותארח את פריס סן ז’רמן למשחק שניצחון בו יבטיח את הכרטיס לשמינית הגמר (שלישי, 22:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

מה צריך כדי לנצח את פריס?
“אנחנו צריכים קצת מכל דבר כדי לנצח במשחק הזה: לב, ראש, ריכוז ומעל הכל כדורגל טוב, כי אנחנו רוצים להציג יכולת טובה. זה עוד משחק חשוב מול יריבה שנראית טוב מאוד. זה משחק חשוב עבור השחקנים והאוהדים. כולנו חייבים להיות מוכנים. אנחנו יודעים שיש לפריס עונה טובה עד עכשיו ואנחנו יודעים שנדרש מאיתנו להיות ברמה גבוהה יותר מכל המשחקים ששיחקנו עד עכשיו. אלה משחקים שאנחנו נהנים מהם”.שריקות בוז
“אני לא יודע אם זה טוב או רע. האוהדים שלנו חשובים לכל שחקן. כשהקהל תומך בך אתה מרגיש את זה על כר הדשא. אנחנו צריכים את האוהדים שלנו איתנו מהדקה הראשונה ועד הסיום”.

קיליאן אמבפה
“אתם יודעים שאני מכיר אותו כבר תקופה מאוד ארוכה. אני מאוהב בו כבר זמן מה, קודם כל כאדם אבל גם כשחקן כדורגל. הוא שחקן יריב וזהו זה. אני לא יכול לומר יותר מזה”.

ההפסד בפריס
“דברים אצלנו השתנו והשתפרו מאז אותו משחק. אנחנו רוצים להראות את האיכויות שלנו, להשיג תוצאה טובה ולהמשיך ביציבות שאנחנו מציגים בליגה. אנחנו מצליחים לאחרונה להבקיע הרבה שערים ולספוג מעט מאוד. תעלה מולנו קבוצה טובה מאוד ומצפה לנו משחק מאוד מסקרן”.

יש רצון לנקום?
“ממש לא. יש רצון לנצח כי אנחנו משחקים בבית ורוצים להציג משחק טוב. אני רוצה לראות את הקבוצה שלי מציגה רמה גבוהה לאורך כל 90 הדקות”.

מה חשוב יותר כדי לשחק בהרכב, כושר טוב או ניסיון?
“שני הדברים חשובים, לשחק ברמה גבוהה וכמובן גם לניסיון יש ערך רב. אבל יש הרבה יותר מאפיינים שצריך לקחת בחשבון מעבר לשני הגורמים האלה. אתם כבר תראו מי יפתח בהרכב”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון