זידאן: “מוכן לחתום על זה שנשחק ככה בכל שבוע”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מהתיקו עם פריס סן ז’רמן, למרות איבוד היתרון: “זה לא עניין גדול. צריכים להיות מרוצים עם הדרך בה שיחקנו”. הקבוצה עלתה לשמינית גמר ליגת האלופות מהמקום השני: “זה לא משנה. מה שהיה חשוב זה לעלות שלב וזה מה שהשגנו”

ריאל מדריד ממשיכה להיראות טוב. אמנם תוצאת הסיום מול פסז’ הייתה תיקו 2:2, אבל בקבוצה מעודדים מאוד מהיכולת שהוצגה לאורך המשחק ומתמלאים באופטימיות לקראת המשך העונה. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“זאת הייתה תצוגה מדהימה של הקבוצה. אנחנו ממשיכים להשתפר וצריכים לצאת מרוצים מהמשחק הזה, גם אם אנחנו מאוכזבים מהתוצאה. זה לא עניין גדול. אנחנו צריכים להיות מרוצים עם הדרך בה שיחקנו במשך 80 דקות. אני מוכן לחתום עכשיו על זה שנשחק ככה בכל שבוע. במשחק הראשון בפריס הם היו טובים מאיתנו, אבל הפעם אנחנו היינו הקבוצה הטובה יותר. טעות בהגנה איפשרה להם לחזור למשחק, אבל אנחנו צריכים לקבל את זה”.“האוהדים שלנו היו חשובים. הם היו מאחורינו מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון. אנחנו חייבים להמשיך בצורה הזאת. התיקו מאכזב גם בשבילי וגם בשביל השחקנים, בגלל שהצגנו עליונות לאורך המשחק. שיחקנו בצורה פנטסטית ויצרנו המון מצבים. יכולנו להבקיע גם ארבעה או חמישה שערים. טעויות הן חלק מהמשחק. זה אכזרי, אבל זה מה יש. יחד עם זאת, אני לוקח מהמשחק את כל הדברים הטובים שעשינו כאן. ממש נהניתי ממה ומי שראיתי”.

ההתקדמות של הקבוצה
“אנחנו עובדים קשה ומתקדמים כל הזמן. השחקנים בסגל הם אותם שחקנים שהיו כאן לפני כמה שבועות. אנחנו פשוט צריכים להתאזר בסבלנות. צריכים להמשיך לשחק בדרך הזאת ולהתפתח כקבוצה, זה כל מה שצריך לעשות. זה הכדורגל. יש לפעמים תקופות רעות, ובמהלכן צריך להישאר מאוחדים ולא להפסיק לעבוד קשה כי זאת הדרך היחידה לצאת מתקופות כאלה”.

עולים לשמינית הגמר מהמקום השני
“זה לא משנה. הדבר החשוב היה לעלות שלב ועשינו את זה. הצגנו משחק נהדר למרות שכבר עלינו”.

אדן הזאר
“הייתה לו תצוגה מדהימה. הוא סובב את הקרסול ואני מקווה שזאת לא פציעה קשה מדי. נצטרך לראות מה יהיה אחרי הבדיקות. זה יותר מאשר מכה יבשה, אבל אני לא יכול לומר מעבר לזה”.

איסקו ומרסלו בהרכב
“שניהם שיחקו נהדר. איסקו שיחק בעמדה שנוצרה בעקבות שינוי במערך שלנו, כך שהוא יוכל לשחק בין החוליות (קישור והתקפה). זה מה שחיפשנו להשיג. הקבוצה נראתה טוב באופן כללי. זאת באמת הייתה תצוגת כדורגל נהדרת מצדנו”.

פדריקו ואלוורדה
“הוא משתפר, כמו כל השחקנים. הוא עושה עבודה טובה מאוד, אבל קשה לשחק בעמדה שלו מרחבה לרחבה במשך 90 דקות”.

קיילור נאבאס
“האו עשה את העבודה שלו, אבל אני לא מופתע. הוא נתן כמה תצוגות ממש טובות גם כשהיה אצלנו. היו לו כמה עצירות גדולות במשחק”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון