זידאן: “ויניסיוס לא יעזוב בינואר. אני מאמין בו”

מאמן ריאל מדריד התייצב מול העיתונאים לקראת המשחק מול אלאבס: “זה משחק חשוב מאוד נגד יריבה מאוד קשה”. על הברזילאי הצעיר: “הוא לא הולך לשום מקום. הוא רוצה להישאר ואנחנו רוצים שיישאר”

אחרי המשחק הנהדר מול פריס סן ז’רמן בליגת האלופות, ריאל מדריד חוזרת לליגה ותתארח אצל אלאבס בצהרי יום שבת (14:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

לקראת אלאבס
“אנחנו יודעים את מי אנחנו הולכים לפגוש. ידוע לנו מה אלאבס עשתה מאז תחילת העונה. זה משחק חשוב מאוד נגד יריבה מאוד קשה. אנחנו מוכרחים להיות מוכנים מהרגע הראשון”.ויניסיוס ג’וניור
“הוא לא יעזוב את הקבוצה בחלון ההעברות של ינואר. הוא רוצה להישאר ואנחנו רוצים שיישאר. זה נכון שהוא לא שיחק הרבה, אבל אני מאמין בו. עכשיו זה לא הזמן שלו, אבל זה יכול לקרות מאוד מהר”.

חוסר הדקות שלו
“הבעיה היא שיש שחקן אחר בעמדה של ויניסיוס שמקבל את המקום בסגל ומשחק, וזהו רודריגו. כשאני צריך לבחור שחקנים לסגל, רבים אחרים נשארים בחוץ. הוא צריך להיות ערוך ומוכן למקרה שנצטרך אותו”.

הרוטציות בסגל
“הפילוסופיה שלי לא תשתנה. אני כאן לא כדי לנצח משחק אחד, אלא כדי לזכות בתארים. הפילוסופיה שלי היא שכולם יהיו בעניינים, למרות שברור שיש תקופות שחלק מהשחקנים משחקים פחות”.

דרישות אבטחה גבוהות בקלאסיקו
“אנחנו ערוכים לשחק, אבל נחכה שיגיע היום ונראה אם זה יקרה או לא. אנחנו צריכים להיות בברצלונה ב-18 בדצמבר, אבל נראה מה יקרה”.

פציעתו של הזאר
“אני לא יכול להגיד שהוא בוודאות יהיה בקלאסיקו. הכל תלוי באיך שדברים יתפתחו, מבחינת ההתקדמות שלו ביום-יום. הוא ספג מכה חזקה וסובב מעט את הקרסול. זה לא משהו רציני מדי, אבל נצטרך לראות איך זה יתקדם ואיך הוא ירגיש. בשבוע הבא נבדוק אותו ונתקדם יום אחרי יום”.

גארת’ בייל
“אנחנו איתו ואני חושב שגם האוהדים איתו. המצב שנוצר הוא חלק מחייו של שחקן, אבל אנחנו ממשיכים קדימה כי זה לא משפיע על המשחק שלו”.

איסקו
“הוא שיחק נגד פסז’ כי אני מאמין בו. אני מכיר את איסקו טוב מאוד ואני יודע שכשהוא משחק – הוא מציג יכולת טובה”.

אדר מיליטאו
“אני צופה לו עתיד טוב מאוד. זה נכון שהוא לא שיחק יותר מדי. הוא הבלם השלישי בסגל ואני בהחלט לוקח אותו בחשבון. כרגע כל ארבעת הבלמים שלנו כשירים ונראה מי מהם ישחק מול אלאבס”.

עם ואלוורדה הקבוצה ממעטת לספוג
“אני לא חושב שזה עניין רק של ואלוורדה. אנחנו יודעים איזו עבודה הוא עושה, אבל זה לא משהו של שחקן אחד. הגנה היא לא עניין של שחקן יחיד, אלא של כל הקבוצה”.

עתידם של ברהים ומריאנו
“נראה מה יקרה בחלון ההעברות של ינואר”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון