בריאל עוקבים אחרי עליית המתח בין אמבפה לפסז’

הכוכב הצעיר מסרב להצעות לשדרוג החוזה, שצפוי להסתיים בקיץ 2022. במועדון הפריזאי חוששים שהוא מתכנן לעזוב בקרוב, כשהיעד המועדף הוא מדריד. בברנבאו ממתינים להתפתחויות

מתח גדול בין קיליאן אמבפה לפריס סן ז’רמן. כך מדווחים בצרפת ובספרד. הכוכב בן ה-20 מסרב להצעות שקיבל לשדרג את חוזהו, ובמועדון שלו גובר החשש מפני עזיבה אפשרית – כשהיעד המועדף הוא ריאל מדריד.

לפי הדיווחים, לאחרונה הוגשו בפני אמבפה מספר הצעות לשדרוג חוזהו שמסתיים בקיץ 2022. אחת מהן הבטיחה לו העלאת שכר גרנדיוזית שתעניק לו 25 מיליון יורו נטו בעונה עד 2025. למרות זאת, בשלב זה הוא דוחה כל הצעה.המו”מ התקוע מגיע ברקע חילופי התבטאויות פומביות בין פסז’ לבין מי שמסומנת כיעד של קיליאן, ריאל מדריד. המאמן זינדין זידאן התייחס לאחרונה מספר פעמים להערצתו ואהבתו כלפי השחקן, דבר שהרגיז מאוד את המנהל הספורטיבי של הפריזאים לאונרדו. בצרפת רואים בכך הוכחה לעובדה שהבלאנקוס בוחשים מאחורי הקלעים מהלך להנחתתו של החלוץ.

ההנחה בצרפת היא שאמבפה מיצה את החוויה של הליגה הצרפתית, תוך הבנה שעם כל הכבוד לאליפויות המקומיות שם – רק מעבר לריאל יעניק לו את הבמה כדי להיחשב השחקן הטוב בעולם ולאיים על התואר הנכסף של ליגת האלופות. אם גם העונה פסז’ תיכשל במפעל האירופי, לא מן הנמנע שבקיץ הקרוב תהיה תזוזה נוספת בגזרתו של השחקן לקראת עזיבה אפשרית.

בשלב זה, בריאל לא מתייחסים לשמועות המדוברות. זאת בניגוד לעבר, אז המועדון היה מוציא באופן חריג הודעות רשמיות שמפריכות את ההתעניינות באמבפה. כעת במדריד מעדיפים לשמור על שקט, לעקוב אחרי ההתפתחויות ולפעול בהתאם לכל שינוי במצב, אם יהיה כזה.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x