ההתאחדות מתקשה להבטיח את בטיחות ריאל בקלאסיקו

תנועת המחאה הקטלאנית הודיעה שתפר את הסדר סביב הקמפ-נואו ביום המשחק, מה שהוביל את המשטרה המקומית להמליץ שלא לקיים אותו. כעת גם הגוף המארגן מסיר אחריות ובספרד עולה לדיון האפשרות להעביר את המשחק למגרש נייטרלי

קיום הקלאסיקו ב-18 בדצמבר מוטל בספק. ההתאחדות הספרדית התכנסה לדיון חירום בנוגע לקיום המשחק, כשבסיומו הוחלט שלא להחליט דבר.

כזכור, הקלאסיקו אמור היה להתקיים בסוף אוקטובר אך נדחה בשל המהומות בקטלוניה במחאה כנגד שליחתם למאסר של מובילי המרד נגד הממשל הספרדי לפני מעל לשנה. כעת, ימים ספורים לפני המועד החלופי לקיום המשחק, הודיעה תנועת המחאה על חידוש ההפגנות – בהתכנסות שתהיה בארבעה מוקדים מסביב לקמפ-נואו בערב המשחק.
לנוכח התכניות של תנועת המחאה, במשטרת קטלוניה מסרבים לקחת אחריות ומודים שיתקשו להבטיח את בטיחותם של שחקני ואוהדי ריאל מדריד. לפי דיווחים בספרד, כוחות הביטחון המקומיים ממליצים שלא לקיים את המשחק במועד המתוכנן.

ברקע הדברים, ההתאחדות הספרדית החליטה לכנס דיון חירום כדי לבחון את האפשרויות השונות שעל הפרק. בסיום הדיון, ההתאחדות סירבה לקחת אחריות על אבטחת ריאל מדריד למשחק – אך התחייבה להמשיך ולבחון אם יידרשו פעולות נוספות. בספרד יש מי שמעריכים שלא תהיה ברירה מלבד לדון ברצינות באפשרות להעביר את המשחק למגרש נייטרלי.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
2 Comments
הישן ביותר
החדש ביותר הפופולרי ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
וויסאם
וויסאם
10.12.2019 18:14

ריאל מדריד טובת לב יותר מדיי
מלהתחילה הייתה צריכה להתעקש על הפסד טכני לבארסה או לקיים את המשחק באסטדיון אחר.
עכשיו זה יותר מסובך בזה שיש לנו שחקנים חשובים פצועים…זה מתסכל

אור פלוצנגר
אור פלוצנגר
10.12.2019 18:30
Reply to  וויסאם

מה זה הפסד תכני?
איזה אוהד אתה בדיוק? 😠😠😠😠😠

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x