זידאן: “זה משחק באלופות ולכן אנחנו רוצים לנצח”

משחקה של ריאל מדריד מול ברוז’ יהיה לפרוטוקול בלבד, אבל את המאמן זה לא מעניין: “אם לא נגיע בגישה של לשחק כדורגל טוב, אנחנו ניראה בהתאם. רוצים להמשיך במומנטום החיובי”. צפוי לערוך רוטציות: “יש שחקנים שצריכים דקות ועכשיו זה הזמן”

אחרי שהבטיחה את מקומה בשמינית הגמר, ריאל מדריד תסיים את שלב הבתים של ליגת האלופות כשתתארח אצל ברוז’ (רביעי, 22:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

משחק לפרוטוקול
“המסר שלי לשחקנים נשאר תמיד כפי שהוא: אנחנו רוצים להציג משחק טוב. שום דבר אחר. מבחינתי אין דבר כזה ‘משחק לפרוטוקול’ או ‘משחק ידידות’. זה משחק בליגת האלופות ואנחנו משחקים על התדמית שלנו. אנחנו תמיד רוצים לשחק כדורגל טוב ורוצים להמשיך במומנטום החיובי שלנו. לא בשביל להשיג תוצאה, אלא בשביל לשחק טוב ולעשות דברים בצורה נכונה. אם לא נגיע בגישה הזאת, המשחק שלנו ייראה בהתאם”.היריבה
“זה יהיה משחק מאוד קשה. ברוז’ משחקת על מקום בליגה האירופית, אבל גם מבחינתנו זה משחק תחרותי. אנחנו תמיד מחפשים את הניצחון. אנחנו ערוכים לקראת היריבה שלנו”.

רוטציות
“יש כמה שחקנים שלא קיבלו דקות משחק וצריכים אותן. עכשיו זה הזמן בשבילם”.

קאסמירו
“אנחנו יודעים מה החשיבות שלו ומודעים לזה שהוא שיחק הרבה מאוד דקות, אבל המאמן הוא זה שצריך לקבל את ההחלטות ולחשוב על כל משחק לגופו. יש לנו שחקנים נוספים שצריכים את הדקות”.

הקלאסיקו שוב מוטל בספק
“אני לא יודע על זה כלום ואני לא מתערב בעניינים האלה. אני מתרכז כרגע רק במשחק מול ברוז’. זה הדבר היחיד שיושב לנו בראש. אני לא מתעסק בעניינים שלא קשורים לכדורגל”.

אין פחד לקראת משחק תחת איום של מחאות?
“כשאני על הדשא אני לא מרגיש פחד. מעולם לא פחדתי באיצטדיון כדורגל. מעולם”.

מצבו של הזאר
“אני לא חושב שהוא זקוק לניתוח בקרסול. הפציעה שלו נמצאת בשליטה ואנחנו מקווים שהוא יחזור מוקדם מהצפוי. יש הערכות שהוא יהיה כשיר בתוך שבועיים, אבל הדבר החשוב כרגע בשבילו ובשבילנו הוא לשמור על סבלנות. זה המפתח”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x