דורטמונד ביקשה להאריך את השאלת חכימי, ריאל סירבה

המגן המרוקאי הצעיר יחזור למדריד בקיץ הקרוב. קבוצתו הנוכחית עושה מאמצים כדי לא לאבד אותו, כולל ניסיון להאריך את ההסכם עם הבלאנקוס – אך נדחו על הסף. אלברו אודריוסולה צפוי לשלם את המחיר ולעזוב

אשרף חכימי יחזור להיות שחקן ריאל מדריד החל מהקיץ הקרוב, עם סיום הסכם ההשאלה שלו בדורטמונד. כך מדווחים בספרד ובגרמניה.

חכימי בן ה-21, שיצא בהשאלה לגרמניה בתחילת העונה שעברה, עשה קפיצה מדרגת מטאורית והפך לאחד המגננים המדוברים ביותר בבונדסליגה בפרט והכדורגל האירופי בכלל. עם הזמן הוא הפך לשחקן הרכב קבוע בדורטמונד, וסיגל לעצמו אפשרות לשחק בשתי הכנפיים בהגנה ואף שיחק לא מעט גם כקיצוני בהתקפה.בדורטמונד עושים מאמצים רבים, גלויים ונסתרים, כדי להשאיר אצלם את הכישרון המרוקאי הצעיר – אך כולם כשלו. גם ניסיון להסדיר עם ריאל הארכה להסכם ההשאלה התקבל בסירוב מוחלט. במדריד מתמוגגים מהיכולות שמציג חכימי וכבר מצפים לחזרתו למדי הבלאנקוס בעונה הבאה.

מי שצפוי לשלם את מחיר חזרתו של חכימי לסגל הוא אלברו אודריוסולה, שמתקשה להרשים את זינדין זידאן. המגן בן ה-24 ממעט לקבל הזדמנויות העונה תחת המאמן הצרפתי ומתקשה לתת תחרות ראויה לדני קרבחאל. ההערכה היא שעם חזרתו של אשרף, אודריוסולה יעזוב את ריאל – כשלא נשללת גם האפשרות לעסקת מכירה, בתנאי שתגיע הצעה ראויה.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x