בריאל מעריכים: אסנסיו יחזור למגרשים לפני חודש אפריל

אופטימיות רבה במדריד לנוכח קצב ההתאוששות של הספרדי, שקרע את הרצועה הצולבת בתחילת הקיץ. לפי דיווחים בספרד, השחקן יעמוד לרשותו של זינדין זידאן בישורת האחרונה של העונה

מרקו אסנסיו יחזור לשחק בתוך כשלושה חודשים. כך מעריכים בריאל מדריד.

לפי דיווחים בספרד, קצב ההתאוששות של הספרדי הצעיר מהקרע ברצועה הצולבת משביע רצון. לאחרונה הוא שב להתאמן בחדר הכושר ולפרקים גם מתאמן עם כדור על כר הדשא, אמנם עדיין בנפרד מהקבוצה ובאופן מבוקר. בהמשך לזה, על פי התכנית הוא צפוי לשוב לפעילות סדירה כבר בתוך חודשים ספורים.בהנחה ולא יהיו שינויים, אסנסיו בן ה-23 יעמוד לרשותו של זינדין זידאן בישורת האחרונה של העונה. למעשה, יודעי דבר אף מסמנים ביומנים שבמידה וריאל תעלה לרבע גמר ליגת האלופות – הספרדי יוכל לקחת חלק במשחקים שיערכו בתחילת חודש אפריל, כשהתכנון הוא שיקבל דקות עוד לפני כן.

אסנסיו, שקרע את הרצועה הצולבת בתחילת הקיץ ועבר ניתוח שלאחריו החל בתהליך שיקום ארוך, נאבק כדי לחזור בהקדם האפשרי – זאת תחת פיקוח וליווי צמוד של הצוות הרפואי במועדון. המטרה העיקרית של השחקן הייתה לשוב למגרשים עוד לפני שהעונה תסתיים, כדי בין היתר גם לנסות ולהיאבק על מקומו בסגל הנבחרת ליורו הקרוב. כעת, כך מסתמן, הוא יוכל לעשות זאת.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x