זידאן: “מתרגשים לחזור מהפגרה. כבר מחכים לשוב לשחק”

אחרי כמעט שבועיים של מנוחת חג המולד בחיק המשפחות, ריאל מדריד שוב כאן ומשלימה הכנותיה לקראת משחק הליגה מול חטאפה. המאמן דרוך: “היא יריבה שרושמת עונה מצוינת. המוטיבציה שלנו גבוהה”

ריאל מדריד חוזרת לפעילות אחרי פגרת חג המולד הארוכה ותתארח אצל חטאפה למשחק הראשון של שנת 2020, במסגרת המחזור ה-19 בליגה הספרדית (שבת, 17:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המשחק הראשון של השנה
“המאבק שלנו נמשך. אנחנו מתרגשים לחזור אחרי הפגרה. אנחנו חוזרים עם הדבר הכי חשוב שיש – המוטיבציה שלנו”.המחסור בשערים לאחרונה
“אני לא חושב שזאת בעיה. אני אמשיך להגיד את אותו הדבר. יש משחקים כאלה, אבל הדבר החשוב הוא להמשיך לעבוד בכל יום. אנחנו רגועים מהבחינה הזאת וננסה להבקיע”.

אי זכייה בתארים ב-2020 יהיה כישלון?
“לא. כישלון יהיה לא לנסות לזכות. כישלון יהיה לא לתת את כל מה שיש לנו. מה שחשוב הוא לתת את הכל על המגרש ואחר כך נראה. רק אחת יכולה לזכות בליגה, רק אחת יכולה לזכות בליגת האלופות. האם זה אומר שכל היתר גרועים? אני לא מאמין בזה”.

הגיע למדריד יותר ב-2019?
“איבדנו נקודות, זו המציאות, אבל אנחנו משחקים מול יריבות שגם הן רוצות לנצח. הדבר החשוב הוא לתת הכל. דברים יכולים ללכת טוב יותר או טוב פחות, אבל באופן כללי אנחנו שמחים ומרוצים למרות שיכולנו להשיג יותר”.

מריאנו וברהים יעזבו בינואר?
“אני לא חושב. צריך לדבר עם כל שחקן ושחקן. זה בהחלט יכול להיות בעייתי כששחקנים לא מקבלים דקות משחק. עד ה-31 בינואר הרבה דברים יכולים לקרות”.

הליגה או ליגת האלופות?
“אנחנו יודעים כמה קשה לזכות בליגת האלופות בגלל היריבות שמשחקות שם, אבל יש לנו הרבה מאוד משחקים בליגה. אני חושב שמאוד קשה לזכות באליפות. אלה שני מפעלים מאוד מאתגרים”.

מסורתית ריאל מתקשה במשחק הראשון של השנה
“אני לא יכול לדעת מה הסיבה, אבל אנחנו חזרנו במצב טוב לאימונים אחרי הפגרה. אנחנו כבר מחכים לשוב ולשחק וזה דבר טוב מאוד. ננסה לשנות את המסורת הזאת”.

מאוהב באמבפה ושוכח מפוגבה?
“אני לא אגיד שום דבר. פול הוא שחקן שמשחק בקבוצה אחרת והוא כרגע פצוע. אני מאחל לו לחזור לשחק בקרוב. אני חושב רק על השחקנים שיש לי”.

חטאפה
“מגיע להם ציון 10 על מה שהם עושים. הם נותנים הכל על המגרש. יש להם עונה מצוינת עד עכשיו והסגל שלהם ממש טוב. קשה מאוד להחזיק מעמד בצמרת הטבלה והם עושים את זה בצורה נהדרת”.

לוח המשחקים
“אנחנו צריכים להתכונן לקראתו ולהתאושש מהר אחרי משחקים. אנחנו יודעים שזה לו”ז מאתגר וצפוף, אבל אנחנו מתאימים את עצמנו אליו”.

מה תאחל לשנה החדשה?
“אני רוצה שהקבוצה תמשיך להשתפר בכל יום, כי אנחנו נצטרך את זה כשכולם ישובו לשחק. אני מקווה שפשוט נמשיך ככה. הייתה לנו 2019 טובה כי סיימנו אותה היטב”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x