זידאן: “לא באנו לטייל. יוביץ’? הוא העתיד של ריאל”

מאמן הבלאנקוס התייצב מול התקשורת לקראת חצי גמר הסופרקופה מול ולנסיה: “שמחים להשתתף בתחרות. ניתן כל מה שיש לנו כי תעלה מולנו יריבה חזקה”. החלוץ צפוי לפתוח: “הוא עוד יבקיע המון שערים במדים האלה”

ריאל מדריד השלימה את הכנותיה לקראת חצי גמר הסופרקופה הספרדי מול ולנסיה (רביעי, 21:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

הסגל החסר
“התחושות שלנו טובות למרות השחקנים שחסרים. יש לנו סגל מאוד עמוק והשחקנים נמצאים כאן כדי להראות את זה. אנחנו מוכנים כיד להציג משחק גדול”.ההזדמנות של יוביץ’
“הוא בהחלט אופציה. לוקה הוא שחקן לעתיד של ריאל מדריד. צריכים להיות רגועים איתו כי הוא לומד ומתפתח. הוא בחור צעיר שמאוד רוצה ללמוד. הוא שחקן טוב מאוד ויבקיע במדים האלה המון שערים. אנחנו סומכים עליו וצריכים להיות סבלניים”.

הפורמט החדש של הטורניר
“אנחנו שמחים להשתתף בתחרות. לא באנו לכאן כדי לטייל. אנחנו ניתן כל מה שיש לנו כי תעלה מולנו יריבה חזקה. נהיה חייבים להציג את הגרסה הטובה ביותר שלנו”.

השיפור בהגנה
“אנחנו יציבים וצריכים להמשיך בדרך הזאת. הבסיס לבניית היכולת שלנו טמון בכך שאנחנו מקשים על היריבות להתקרב לשער שלנו. גם במשחק הקרוב נצטרך את ההגנה שלנו במיטבה”.

הסיכוי לעלות לגמר?
“הגמר שלנו הוא המשחק מול ולנסיה”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x