זידאן מרוצה מהיכולת: “זה מה שמאמן רוצה לראות”

ריאל מדריד הרשימה מאוד מול ולנסיה, בדרך לגמר הסופרקופה הספרדי. המאמן לא הסתיר את שביעות הרצון שלו: “הקבוצה עובדת קשה כדי לשחק ברמה הזאת, כיף לראות את הדינמיקה שלנו בכל משחק”. למרות החיוכים, הוא שומר על פרופורציות: “צריכים לזכור שעדיין לא זכינו בשום דבר”

40 אלף האוהדים שהגיעו לאיצטדיון המלך עבדאללה בסעודיה ראו לנגד עיניהם את אחד המשחקים הטובים ביותר של ריאל מדריד העונה. הבלאנקוס שלטו ללא עוררין מול ולנסיה, בדרך לניצחון 1:3 ועלייה לגמר הסופרקופה הספרדי ביום ראשון. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי המשחק
“במסיבת העיתונאים לקראת המשחק אמרתי שאנחנו נהיה חייבים להציג את הגרסה הטובה ביותר שלנו. אני לא יודע אם עשינו את זה, אבל אנחנו בהחלט מרוצים מהיכולת שהצגנו. הקבוצה עובדת קשה כדי לשחק ברמה הזאת וכיף לראות את הדינמיקה שלנו בכל משחק ומשחק”.חמישיית קישור
“יכולנו לשחק עם שחקני כנף, אבל בחרנו להשתמש באיסקו ובמודריץ’ כדי לאפשר יותר חופש למגנים שלנו. זה היה הרכב התקפי, אבל הדבר החשוב ביותר היה הדרך בה שיחקנו בחצי המגרש של היריבה, הלחץ הגבוה שהפעלנו והבעיות שעוררנו אצלה. במחצית השנייה עשינו עוד התאמות בצורה טובה. אנחנו תמיד מנסים אפשרויות שונות לשחק בהן, והפעם בחרנו באופציה הזו. דברים התפתחו כמו שקיווינו, אבל המשחק הבא ייראה אחרת”.

שביעות רצון מהיכולת
“אני שמח על היכולת שכל אחד ואחד מהשחקנים הציג. קשה מאוד לבחור הרכב ולהעדיף שחקן אחד על פני אחר. אני מאושר עבור איסקו על השער שהבקיע. הוא היה צריך את זה. החוכמה של קרוס הייתה פנטסטית והמאמץ שמודריץ’ השקיע… זאת המומחיות שלו. זה מה שמאמן רוצה לראות, שהשחקנים שלו יהיו בכושר נהדר. אנחנו צריכים לצאת מכאן שמחים, אבל לזכור שלא זכינו עדיין בשום דבר. אנחנו צריכים לנוח היטב ולהתחיל להתכונן למשחק הגמר”.

יוביץ’ קיבל הזדמנות
“הוא שיחק טוב למרות שלא הבקיע. הוא עבד ממש קשה. זה לא פשוט לעלות אחרי תקופה ארוכה שבה הוא בקושי שיחק, אבל העבודה הקשה שלו קריטית להמשך. אני בטוח שהוא רצה לצאת מכאן עם שער, אבל הדבר החשוב זה שהוא ממשיך לעבוד קשה. הוא נתן את כל מה שיש לו ואנחנו קבוצה מאוחדת”.

בייל יצטרף לסגל לקראת הגמר?
“נכון לעכשיו הוא לא כשיר לשחק. הוא לא התאמן כל השבוע. נצטרך לדבר עם הרופאים, אבל מה שחשוב זה מה שהשחקנים שאיתנו עשו כאן ואנחנו מרוצים מאוד מהמשחק”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x