זידאן: “באנו לכאן כדי לזכות בגביע. אנחנו מוכנים”

מאמן ריאל מדריד ערוך ומוכן לגמר הסופרקופה מול אתלטיקו (ראשון, 20:00): “השחקנים שלנו חיים בשביל משחקים מהסוג הזה. זה הדנ”א של המועדון הזה”. על ההכנות: “זה משחק מאוד חשוב, אבל שום דבר לא משתנה. אנחנו ממשיכים באותה הדרך”

ריאל מדריד משלימה את הכנותיה לקראת הקרב על התואר הראשון העונה בספרד, כשתפגוש את אתלטיקו מדריד לדרבי במסגרת גמר הסופרקופה (ראשון, 20:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

מעמד גמר
“זה משחק מאוד חשוב, אבל המסר שלנו לא משתנה. אנחנו יודעים מה אנחנו הולכים לעשות במשחק הזה. הגענו לכאן למטרה הזאת. אנחנו שמחים שיש לנו את האפשרות לשחק בגמר הזה ואנחנו ערוכים ומוכנים להציג משחק טוב כדי לנצח ולזכות בתואר”.ההכנות לקראת המשחק
“כמו תמיד. נכון שזה משחק גמר, אבל שום דבר לא משתנה מבחינתנו. שמחים שיש לנו אפשרות לשחק בעוד גמר. זה הדנ”א של המועדון הזה. זה מועדון גדול והשחקנים כאן חיים בשביל משחקים מהסוג הזה. אין עלינו עוד לחץ. כמו תמיד זה יהיה משחק חשוב כי מונח על הכף תואר”.

המערך לגמר
“אני לא מתכוון לספר איך אנחנו נשחק. אנחנו יודעים מה נעשה ואני תמיד אומר שמה שחשוב הוא איך נשחק על הדשא, לא איך המערך מצויר על הנייר. לפעמים אני משחק בדרך אחת ובעיתון כותבים ששיחקתי בדרך אחרת. לדוגמה אני משתמש במערך 4-3-3 והם מציירים מערך 4-4-2. זה לא משנה. יש לנו דברים טובים והדבר החשוב ביותר הוא האיזון של הקבוצה. אתם עוד תראו איך בחרנו לשחק”.

הפורמט החדש של הסופרקופה
“אין לי ממש דעה לגבי זה. זאת ההחלטה של ההתאחדות ואנחנו מקבלים אותה. יש לנו את הזכות לשחק במפעל הזה יחד עם יתר הקבוצות המשתתפות, ואנחנו מנצלים את ההזדמנות שקיבלנו. אנחנו רוצים לזכות בכל המפעלים שאנחנו משתתפים בהם. בשביל זה הגענו לכאן”.

ז’ואאו פליקס, כוכב אתלטיקו
“אין לי ספק שהוא שחקן העתיד, אבל גם להווה. אני לא יודע אם אפשר להחשיב אותו כיום בין שלושת השחקנים הטובים בעולם, זה דבר שכל אחד יכול לתת את דעתו על כך, אבל הוא בהחלט שחקן טוב מאוד ואני חושב שאתלטיקו החתימה אותו מתוך מחשבה לעתיד”.

תקופה טובה בקבוצה
“אין לנו נוסחאות סודיות וזה לא ישתנה. לא משנה אם אנחנו מנצחים או מפסידים, אנחנו ממשיכים באותה הדרך. הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא לעבוד כמו שצריך, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. אני מאמין מאוד בסגל הזה. יש לנו את השחקנים הטובים ביותר, ואנחנו צריכים להוכיח את זה כל הזמן. אם כבר, אז זה הסוד. להוכיח את זה כל הזמן”.

זידאן כמאמן
“אני חושב שאני מאמן טוב יותר. אני לומד ומתקדם, כי בחיים אתה לומד ממצבים ומהאנשים שסביבך. אני מקשיב המון, יש סביבי אנשים עם הרבה מאוד ידע. זה עוזר לי להתקדם. זאת המטרה שלי, להמשיך ללמוד ולהתפתח”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x