זידאן: “עם עבודה וצניעות, אפשר להשיג דברים גדולים”

מאמן ריאל מדריד ירד מאושר אחרי הזכייה בסופרקופה: “הגענו לכאן כדי לזכות בגביע. זה היה ניצחון קבוצתי”. שומר על מאזן מושלם במעמדי גמר כמאמן: “זה הדנ”א של המועדון הזה. הברכות מגיעות לשחקנים”

תשעה מעמדי גמר, תשעה ניצחונות – זה המאזן של זינדין זידאן כמאמן ריאל מדריד. אחרי הניצחון בפנדלים על תאלטיקו מדריד בסופרקופה הספרדי, הצרפתי זכה בתואר העשירי שלו בקריירת האימון (יחד עם אליפות הליגה) ולא הסתיר את שביעות רצונו. בסיום המשחק, הוא התייצב בפני העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי המשחק
“הגענו לכאן כדי לזכות בגביע הזה. זה היה שבוע קשוח שהצריך מאבק קשה. היינו חזקים בגמר פנטסטי. אתלטיקו שיחקה טוב מאוד. צריכים לברך את כל השחקנים, גם את אלה שלא שיחקו, כי זה היה שבוע נהדר של עבודה”.גמר ארוך
“היו רגעים מאוד קשים, אבל האמנו עד לרגע האחרון שאנחנו יכולים לנצח את הגמר הזה. עבדנו קשה ונלחמנו עד השריקה האחרונה. זה באמת ניצחון קבוצתי. שני המשחקים בסופרקופה היו קשים, אבל הגמר היה קשה אפילו יותר. נאבקנו מול יריבה נהדרת. היו פה על המגרש שתי קבוצות פנטסטיות שהציגו משחק גדול. לשתי הקבוצות היו הזדמנויות לנצח, אבל זה הכדורגל והצלחנו לקחת את הניצחון בפנדלים”.

רכבת ההרים של העונה
“עבדנו קשה והיינו סבלניים. היו לנו קצת קשיים בפתיחת העונה, אבל אלה דברים שיכולים לקרות. עכשיו אנחנו צריכים להיות שמחים מהתואר הזה, אבל העונה עוד ארוכה. יש עוד המון על מה לשחק ורק התחלנו”.

פדריקו ואלוורדה
“הוא עשה עבודה טובה. העבירה שלו בהרחקה הייתה קצת מלוכלכת, אבל לא הייתה לו ברירה אחרת. הוא התנצל בפני מוראטה אחר כך. הוא היה ראוי להיבחר כמצטיין, אבל זה פרס שמגיע גם לכל אחד ואחד מהשחקנים כי הם באמת נתנו כל מה שיש להם”.

טיבו קורטואה
“צריכים לברך את כולם וזה כולל גם את קורטואה. הוא הציג הופעה נהדרת הן במשחק והן בבעיטות העונשין. גם רוברטו, מאמן השוערים, ראוי להערכה על העבודה שעשה איתו. אני שמח מאוד בשבילו”.

תשע זכיות בתשעה מעמדי גמר כמאמן
“אני תמיד נותן כל מה שיש לי, אבל השחקנים הם אלה שצריך לברך כי הם אלה שניצחו על המגרש. אחוזי ההצלחה האלה הם תוצר של הדנ”א של המועדון הזה. מה שמעניין אותי הוא שתמיד צריכים לתת הכל ולהאמין במה שאנחנו עושים, כך הייתי גם כשחקן. עם עבודה קשה והרבה צניעות, אפשר להשיג דברים גדולים”.

קרדיט לצוות המקצועי
“אמנם אני המאמן של הקבוצה, אבל מאחורי הקלעים יש צוות רחב של אנשים שעובדים קשה מאוד ועושים עבודה טובה. הם נותנים כל מה שיש להם למען החולצה הזאת”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x