רינייר: “רוצה להיכנס לספרי ההיסטוריה. תסמכו עליי”

קשר הרכש החדש בריאיון ראשון מאז חתם רשמית על החוזה: “להיות בריאל מדריד זה להיות בטופ של הכדורגל”. ישחק תחת ראול בקסטיליה, יתאמן תחת זידאן בסגל הבכיר: “הם אגדות של המשחק. אנסה ללמוד מהם כמה שהם יוכלו ללמד אותי”

רינייר ז’סוס מאושר. הקשר בן ה-18, שחתם בשורות ריאל מדריד עד קיץ 2026, נמצא בימים אלה עם סגל נבחרת ברזיל בטורניר הקדם-אולימפי, אבל קיבל כמה רגעים כדי לשבת עם התקשורת הספרדית ולספק מילים ראשונות כשחקן ריאל.

עד כמה אתה מסוחרר מהתרגשות עכשיו, כשהחתימה שלך בריאל מדריד רשמית?
“אני ממש מאושר. מרגיש כמו בחלום. לא יודע אם מסוחרר, אבל זה בהחלט נכון שלהיות בריאל מדריד זה להיות בטופ של הכדורגל”.מתי שמעת לראשונה על כך שריאל מתעניינת בך?
“הייתי בגביע העולם לנבחרות צעירות. המשפחה שלי הגיעה לבקר אותי במלון עם הסוכן, ושם הם אמרו לי. הייתי מופתע מאוד ושמח מאוד בו-זמנית. לא יכולתי להאמין בהתחלה”.

בספרד התחילו לדבר על זה ברגע שהתחלת לעקוב אחרי שחקני ריאל באינסטגרם. זאת הייתה קריצה מכוונת?
“לא, אין קשר בין הדברים. אני עוקב אחרי שחקנים שונים מקבוצות שונות, ותמיד עקבתי אחרי כוכבים שמשחקים בריאל”.

מאיפה מגיעה התשוקה לשחק בריאל מדריד?
“ריאל מדריד זה המועדון הגדול בעולם. כבר כשהייתי ממש קטן ראיתי משחקים של הגלאקטיקוס עם אבא שלי. אהבתי את מדריד, וכמובן שמאז אני ממשיך לאהוב אותם. ארבע הזכיות האחרונות של ריאל בליגת האלופות העניקו לי כל כך הרבה אושר וגאווה, שקשה לי להסביר את זה במילים”.

 

 

את מי אתה ממש רוצה כבר להכיר בריאל מדריד?
“את כולם! כי מדובר בשחקנים ומאמנים מאוד מרשימים. בלתי ייאמן רק לחשוב שאני אזכה לפגוש את ראול וזידאן. הם אגדות של ריאל מדריד בפרט והכדורגל בכלל”.

איך נראה לך שתגיב כשתראה אותם?
“הם שתי מפלצות עם כל כך הרבה היסטוריה על המגרש ומחוצה לו בריאל מדריד. כשאני אפגוש אותם אני אעשה הכל כדי ללמוד מהם כמה שהם רק יוכלו ללמד אותי”.

עם איזה שחקנים אתה הכי מזדהה?
“זידאן וקאקה תמיד היו הגיבורים שלי בגלל סגנון המשחק שלהם במרכז השדה, עם אלגנטיות ותעוזה. אבל ראיתי גם כל כך הרבה שחקנים טובים במדריד… אני לא יודע אפילו איפה להתחיל. זה לא פשוט”.

הצניעות והחיבור לשורשים הן תכונות קבועות אצל השחקנים הגדולים ביותר בברזיל. גם אתה הגעת מלמטה…
“המשפחה שלי נאלצה להקריב לא מעט כדי להשיג דברים. ההורים שלי מעולם לא החסירו דבר ממני ומאחיות שלי. אני חש גאווה רבה על המאמץ וההשקעה של האנשים סביבי. זאת הסיבה שאני לעולם לא אאבד את תפיסת המציאות שלי: כדי לגדול אתה מוכרח גם לסבול”.

המשפחה שלך נאלצה להתפצל…
“כן, אני עזבתי את ברזיליה בגיל 11, בעוד אימא שלי והאחיות שלי נשארו מאחור עד שהמצב שלי בריו דה ז’ניירו התבהר והיה ברור שהעתיד שלי יהיה בכדורגל”.

 

 

אתה שחקן שמוגדר פליימייקר. מי מבחינתך הפליימייקר כיום במדריד?
“בנזמה והזאר הם אמנות טהורה. אלוהים אדירים, איך שהם משחקים!!! וכמובן שיש גם שחקנים נוספים בקבוצה”.

מה באשר ליתר הברזילאים שבקבוצה?
“הם מדהימים. מרסלו וקאסמירו הם צמד מאסטרים. הקריירות והתארים שלהם מהווים דוגמה עבור כל הכישרונות הצעירים שמגיעים מברזיל. בנוגע לויני, רודרי ומיליטאו, אני בטוח שריאל החתימה שחקני טופ אמיתיים”.

לצד מי אתה הכי רוצה לשחק?
“בנזמה. הוא שחקן שאני מאוד אוהב ויש לו הבנה טובה מאוד על הדשא עם כל השחקנים”.

נסה לתאר מה תהיה הופעת הבכורה החלומית מבחינתך.
“הייתי רוצה להבקיע ולשחק טוב בהופעת הבחורה. בשביל זה אני עובר למדריד, אבל אני יודע שהחלום הזה עדיין רחוק”.

קח את ההזדמנות כדי להעביר מסר לאוהדי ריאל מדריד.
“היי מדרידיסטאס! אני רינייר, ברזילאי בן 18. אני רוצה להיכנס לספרי ההיסטוריה של המועדון הזה. אני אתן כל מה שיש לי כדי לכבד את החולצה של המועדון הגדול בעולם. תסמכו עליי. האלה מדריד!!!”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x