זידאן: “הדרבי מיוחד. מקווים להציג משחק גדול”

ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת המפגש הביתי מול אתלטיקו (שבת, 17:00). המאמן דרוך: “זה יהיה משחק מורכב גם לנו וגם להם”. על החזרה לברנבאו: “צריכים את האוהדים איתנו ואני בטוח שזה גם מה שיקרה”

בשיאו של מומנטום חיובי עם רצף 20 משחקים ללא הפסד, ריאל מדריד מגיעה לאחד המבחנים החשובים שלה העונה כשתארח את אתלטיקו מדריד לדרבי הלוהט במסגרת המחזור ה-22 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

השוואה למשחקי הדרבי האחרים העונה
“אנחנו לא משווים את הדרבי הזה, לא להפסד בטרום העונה ולא לניצחון בגמר הסופרקופה. זה יהיה משחק שונה לחלוטין עבור שתי הקבוצות. ברור לנו שמצפה לנו משחק מאוד מורכב, בדיוק כמו שזה יהיה להם. אנחנו מקווים להציג משחק כדורגל גדול”.חזרה הביתה אחרי שלושה משחקי חוץ
“אנחנו אוהבים לשחק לעיני האוהדים שלנו ואנחנו רוצים לשחק למענם. הם ינסו לתמוך בנו כפי שהם עושים בכל המשחקים. אנחנו רוצים שהם יהיו מאחורינו כמו תמיד ואני בטוח שזה גם מה שיקרה”.

הקבוצה לא הפסידה מאז אוקטובר
“יש לזה הרבה הסברים, אבל המפתח מבחינתי הוא העבודה והאמונה במה שאנחנו עושים. חייבים להאמין בזה. אנחנו נצטרך להוכיח גם במשחק הקרוב שאנחנו מאמינים בעבודה שלנו ובמה שאנחנו עושים”.

השחקנים נכנסים לקצב
“יש לי בסגל 25 שחקנים שכולם טובים מאוד, ואני זה שצריך להחליט מי מהם יהיה ברשימות לכל משחק. הדבר הטוב עבור הקבוצה הוא שכולם מעורבים, וכשמישהו מקבל הזדמנות לשחק הוא עושה את המיטב ונותן הכל על המגרש. זה הדבר החשוב ביותר מבחינתי. כשיש לך 25 שחקנים ואתה צריך לבחור 18 בלבד, חלק נשארים בחוץ וזה דבר קשה מאוד עבור מאמן. מה שהשחקנים צריכים לעשות הוא להיות מרוכזים ומוכנים לקריאה. קשה לי להשאיר שחקנים בבית, כי כולם מתאמנים כל השבוע ורוצים לשחק – אבל כל השחקנים שלי חשובים לי”.

השמועות על בייל וטוטנהאם
“הוא שחקן ריאל מדריד, הוא איתנו ואני סומך עליו. אני אפילו לא שוקל את האפשרות שהוא יעזוב”.

אדן הזאר
“הוא התאמן איתנו לאורך השבוע ויש הרבה אופציות לגביו. כולם רוצים לשחק, הוא שוב נכנס לכושר ושחקן מאוד חשוב – אבל אנחנו לעולם לא נסכן אותו”.

פרלאן מנדי
“אני מכיר אותו כבר תקופה ארוכה, כי אני אוהב לצפות במשחקים מהליגה הצרפתית. מנדי הוא מעל הכל שחקן תחרותי, עם הרבה איכויות הגנתיות והתקפיות. הוא אוהב להתחרות. הוא כאן חצי שנה וכבר התחיל להבין מה המשמעות של ריאל מדריד”.

דייגו סימאונה סופג ביקורות
“אני לא מבין אותן, אבל זה לא תלוי בנו המאמנים. אני יודע מה היכולות של סימאונה כמאמן. בעיניי הוא אחד המאמנים הטובים בעולם והוא הוכיח את זה. מבחינתי כלום לא השתנה בנוגע למה שאני חושב עליו”.

ההגנה התחזקה
“אנחנו עובדים, אפילו עובדים יפה מאוד. מה שאנחנו עושים בכל יום באימונים בא לידי ביטוי במגרש. אנחנו יודעים שהדבר החשוב ביותר הוא להגן על השער שלנו, ואחרי זה – עם האיכויות שיש לנו בהתקפה – אנחנו מנצחים משחקים”.

למה מריאנו וברהים לא מוכנים לצאת בהשאלה?
“זאת שאלה שלא צריך להפנות אליי. מבחינתי, אני סומך על כל השחקנים שיש לי”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x