סוכנו של בייל: “נאמר לי שעוד יש לו חלק גדול בריאל”

למרות כל השמועות בנוגע לעתידו, הוולשי לא מתכוון לעזוב. נציגו מבהיר: “לא היה שום סיכוי שהוא יחזור לטוטנהאם. זה לא עניין של כסף, הוא שמח במדריד והילדים שלו גדלים שם”. על ההמשך בברנבאו: “יש לו חוזה לעוד שנתיים וחצי. בסיומו נשב והוא יחליט מה לעשות”

גארת’ בייל לא מתכוון לעזוב את ריאל מדריד. כך מבהיר סוכנו ג’ונתן בארנט, על רקע השמועות לאורך ינואר שהוולשי מנהל מגעים לקראת מעבר חזרה לליגה האנגלית.

“אני חושב שלאנשים אין מושג מה קורה. אנשים כותבים כתבות, מפרסמים תגובות ולאף אחד אין מושג על מה הוא מדבר. גארת’ מאמין שעוד יש לו עתיד בריאל מדריד“, הבהיר הסוכן בארנט.השמועות על טוטנהאם
“לא היה שום סיכוי שהוא יחזור לטוטנהאם. כלכלית רוב המועדונים בכלל לא בליגה שלו. קל לאנשים להגיד ‘תוותר על הכסף ולך לשחק במקום אחר’, אבל לא הכל זה כסף. הוא שמח במדריד והילדים שלו גדלים שם. המשפחה שלו התבססה והתמקמה בעיר ומנהלת שם את חייה. יש להם חיים נהדרים. הם מאוד שמחים שם”.

העתיד
“יש לו חוזה לעוד שנתיים וחצי. נאמר לי שעוד יש לו חלק גדול בריאל מדריד. האנשים היחידים שיודעים מה קורה הם זינדין זידאן, גארת’ עצמו וסביר להניח שגם נשיא ריאל מדריד, והם כולם מאוד שמחים מהמצב הנוכחי. כשהחוזה שלו יסתיים הוא יישב איתי ועם המשפחה שלו, והוא יהיה זה שיחליט מה לעשות”.

הביקורות עליו
“הוא לא קורא ביקורות. רוב הספורטאים לא קוראים את הפרסומים בתקשורת. במדריד יש הרבה עיתונות רעה, הסיקור שם מאוד מוטה, הם כותבים מה שהם רוצים. ‘מארקה’ ו’אס’ הם לא בדיוק זוכי פרס פוליצר ורוב הסיפורים שהם כותבים מומצאים לחלוטין. בגלל שהוא לא מדבר עם התקשורת, לא מתראיין יותר מדי ובסך הכל מדובר בבחור שקט – הם סימנו אותו כמטרה. למען האמת אני חושב שזאת התנהגות דוחה”.

היחס בינו לבין הקהל
“האוהדים במדריד שרקו בוז לזידאן, שרקו בוז לכריסטיאנו ושחקנים גדולים אחרים, אבל גארת’ נתן המון למועדון”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x