יוביץ’ בריאיון: “אני עוד אוכיח שאני ראוי לשחק בריאל”

החלוץ הסרבי התראיין במדינתו ומסרב להרים ידיים: “זאת לא הייתה טעות לעבור למדריד. כשהמועדון החשוב בעולם מתקשר אליך זו הזדמנות חד-פעמית”. על העתיד: “אני מאמין באיכויות שלי”

לוקה יוביץ’ עדיין מתקשה להיכנס לקצב. החלוץ הסרבי בן ה-22 התראיין במדינתו ודיבר על הרגע בו קיבל את ההצעה מריאל מדריד, על ההתאקלמות ועל בעיות השינה שנפתרו בבירת ספרד.

ההצעה מריאל
“הסוכן שלי התקשר ואמר לי שריאל מדריד פנו אליו ושהם אוהבים אותי. עניתי לו ‘אל תתחיל איתי…’. אבל הוא אמר שזה נכון, שיש הצעה ושאני צריך לחשוב על זה. ברור שאמרתי ‘כן’ ואני משוכנע שזאת לא הייתה טעות. כשהמועדון החשוב בעולם מתקשר אליך זו הזדמנות חד-פעמית”.היכולת עד כה
“בכנות, אני לא מרוצה ממה שעשיתי עד עכשיו העונה. קודם כל, כי אני יודע שאני יכול לעשות טוב יותר. לפעמים אני רואה ביוטיוב סרטונים שלי מהעונה שעברה ושואל את עצמי ‘מה קרה?’, אבל כולם יודעים שריאל מדריד זה מועדון ענק וקשה אפילו לשחקנים מנוסים להתאקלם בו בהתחלה – אז בטח ובטח עבור שחקן בן 21 ששילמו עליו 60 מיליון יורו. הלחץ עצום, נאבקתי בו עד עכשיו בלי הצלחה רבה – אבל אני מקווה שהמצב ישתנה”.

הוא עוד יצליח
“בסרביה מרגישים שהמצב שלי כרגע במדריד הוא שלילי, אבל אני בטוח שאני עוד אראה טוב ואוכיח שאני ראוי להיות בריאל מדריד. אני מאמין באיכויות שיש לי”.

בעיות שינה
“הדבר החשוב ביותר במדריד הוא שלא צריך לקום ממש מוקדם לאימון, ככה שזה עוזר לי. לאורך החיים שלי הייתה לי בעיה של נדודי שינה וזה הוביל לבעיות שינה, ככה שזה קצת עוזר כאן ואין לי יותר מדי בעיות מהבחינה הזאת. אני מתעורר כמו שצריך, אוכל ארוחת בוקר ואז נוסע לאימון. האימונים עצמם רכים יותר מאשר בגרמניה, ואני הרבה יותר נהנה מזה. אחרי האימון אפשר להמשיך להתאמן על המגרש, או לקבל טיפול ומסאז’. אנחנו מקבלים טיפולים כל הזמן”.

מתמקד בעבודה
“אני כמעט ולא משתמש ברשתות החברתיות. יש לי רק חשבון אינסטגרם, אבל למען האמת כל מה שמעניין אותי הוא הכדורגל ולהיות כשיר. אני בתקופת התאקלמות לא פשוטה ואני חייב לעבוד הרבה יותר קשה”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x