בספרד משוכנעים שאמבפה כבר סגור במדריד לקראת הקיץ

הולכים ומתרבים הדיווחים שכוכב פריס סן ז’רמן עשוי לעבור לריאל עוד בסיום העונה. אוריול דומנק, מבכירי העיתונאים בקטלוניה: “מועדונים שפנו אליו מעידים שהכל כבר מסוכם שם. הוא ילבש לבן”

הרכש הכי גדול של ריאל מדריד הולך ומתקרב. לפי דיווחים בספרד ובצרפת, מסתמן שצירופו של קיליאן אמבפה הוא עניין של ‘מתי’ ולא ‘האם’ – כשכעת מגיעה חותמת לכך דווקא מהצד הקטלאני של ספרד.

אוריול דומנק, מבכירי העיתונאים בקטלוניה השתתף בדיון שנערך ב’רדיו קטלוניה’ ואמר: “כמה מועדונים שפנו לאחרונה לאמבפה אמרו לי שהוא כבר סגור במדריד. הכל בריאל מוכן לקראת החתמתו בקיץ. גם אם זה לא יקרה עכשיו, זה יקרה בקיץ שאחר כך. היעד הבא שלו הוא ריאל מדריד. אמבפה ילבש לבן, וזה סגור”.הדיווח נאמר במסגרת דיון בו התריעו חברי הפאנל ברדיו כי “ברצלונה צריכה להתחיל ולהיערך לקראת ההתחזקות של ריאל באמבפה”, שכן העניין סופי.

לאחרונה גובר הלחץ סביב אמבפה בקבוצתו פריס סן ז’רמן, עם מתח בינו לבין המאמן תומאס טוכל שגם בא לידי ביטוי בעימותים פומביים בין השניים. ברקע, המועדון הצרפתי מנסה לקדם את המו”מ להארכת ושדרוג חוזהו של אמבפה – אך נתקל בסירוב מצד נציגיו.

בשלב זה ריאל לא מבצעת שום צעד אקטיבי בכיוון אמבפה, אבל ההערכה היא שעם סיום העונה היא תסתער קדימה – במטרה לצרף אותו עוד לפני תחילת היורו, לקראת הפיכתו למלך החדש של הסנטיאגו ברנבאו בשנים הבאות.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x