סיטי לפני הכל: זידאן מסרב לסכן את הזאר

הכוכב הבלגי כבר חזר לאימונים סדירים עם הקבוצה וכשיר מבחינה פיזית גם לשוב למגרשים, אבל המאמן לא ממהר איתו מתוך מחשבה על שמינית גמר ליגת האלופות בסוף החודש. ההערכה המעודכנת במדריד: אדן יקבל דקות במשחק הליגה הבא, מול סלטה ויגו בברנבאו

אדן הזאר כשיר לחזור לשחק. חודשיים וחצי אחרי שנפגע בקרסול בצורה קשה במשחק ליגת האלופות מול פריס סן ז’רמן, הכוכב הבלגי התאושש מהפציעה ושב לאימונים סדירים עם חבריו לקבוצה. ולמרות זאת, זינדין זידאן מסרב להחזיר אותו למגרשים. הסיבה: הוא לא רוצה לסכן אותו אפילו במעט לקראת שמינית גמר ליגת האלופות מול מנצ’סטר סיטי בסוף החודש.

ההערכה הייתה שהזאר יישמר לקראת הדרבי מול אתלטיקו ב-1 בפברואר, כשהזאר הספיק לחזור בזמן לאימונים יומיים לפני המשחק – אבל זידאן החליט להשאיר אותו מחוץ לסגל מחשש שזה מוקדם מדי. בהמשך, במשחק הגביע מול סוסיאדד באמצע השבוע, הזאר היה משוכנע שיקבל דקות ראשונות מאז הפציעה – אבל שוב נתקל בסירוב מצד זידאן, שראה במשחק הזה כ’גמר’ שיהיה אינטנסיבי מדי עבור הבלגי.בשבת, לקראת פרסום הסגל למשחק החוץ מול אוססונה, כולם היו בטוחים שעכשיו יגיע רגע הקאמבק של הזאר – אלא ששוב התברר שהוא נדחה. הסיבה הפעם, כך מעריכים בספרד, היא תחושתו של זידאן שמשחק אגרסיבי וקשוח כמו זה שמצפה לקבוצה הוא לא המועד הנכון להשיב את הבלגי לקצב.

כעת במדריד מביטים קדימה ומעריכים בזהירות שמשחקה הבא של הקבוצה, בראשון הבא מול סלטה ויגו בסנטיאגו ברנבאו, יהיה התזמון המושלם עבור הזאר. משחק בית מול יריבה יחסית נוחה, שיאפשר לשלב את מספר 7 לחצי שעה של כדורגל כדי שיסיר חלודה. כל זאת, לקראת הדבר האמיתי: שמינית גמר ליגת האלופות מול מנצ’סטר סיטי בסוף החודש, והקלאסיקו מול ברצלונה מספר ימים לאחר מכן.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון