זידאן: “היינו חייבים את הנקודות. הגיע לנו לנצח”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מה-1:4 בחוץ על אוססונה: “האמנו בכדורגל שלנו והשגנו ניצחון מול יריבה שמאוד הקשתה עלינו”. איסקו המצטיין: “הוא היה פנטסטי. מאושר בשבילו”. בייל חזר לשחק: “מנסים לגרום לזה שתהיה לנו בעיה איתו, אבל אין ולא תהיה כזאת”

ריאל מדריד התאוששה מההדחה מגביע המלך בדרך הטובה ביותר שאפשר: ניצחון גדול בליגה. הבלאנקוס הביסו בחוץ את אוססונה 1:4 במסגרת המחזור ה-23, והבטיחו שבוע נוסף בפסגת הטבלה. בסיום המשחק, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“עלינו למגרש עם הרבה אינטנסיביות, אבל גם אוססונה פתחה חזק. הם הבקיעו שער ממצב נייח, אבל אנחנו המשכנו עם מה שאנחנו יודעים לעשות – שזה להאמין בכדורגל שלנו. אחרי השער הראשון שהבקענו היה משחק אחר. לא פשוט לעשות את מה שאנחנו עושים. עדיין לא זכינו בשום דבר, אבל אלה שלוש נקודות מאוד חשובות”.מגרש קשה
“היינו חייבים לקחת את הנקודות במגרש לא פשוט, שלא קל לנצח בו. היו לנו קצת קשיים בהתחלה, אבל הצלחנו להשוות ואחר כך שיחקנו הרבה יותר טוב. זה היה משחק שכל הקבוצה הייתה צריכה לעבוד קשה והשגנו את הניצחון ביושר מול יריבה שמאוד הקשתה עלינו”.

איסקו
“אני לא יודע אם זאת הייתה ההופעה הכי טובה שלו, אבל הוא היה פנטסטי. הוא שחקן חשוב בסגל שלנו. הוא הציג משחק נהדר, כמו כל יתר השחקנים. אני מאושר בשבילו על השער. הטכניקה שלו הכרחית עבורנו על המגרש”.

בייל
“אני מרוצה מהמשחק שלו והוא נתן את כל מה שיש לו גם הגנתית וגם התקפית. נאלצתי להחליף אותו כי הייתה לו קצת רגישות בשריר. הוא יתרום לנו עוד הרבה מאוד עד סיום העונה ואנחנו גם נשתמש בו. מנסים לגרום לכך שתהיה לנו בעיה עם בייל, אבל אין ולא תהיה. הוא שחקן מאוד חשוב בשבילנו, ולאט לאט הוא יחזור לשחק כמו כולם”.

לוקה יוביץ’
“הוא חלוץ טהור. הוא היה צריך את השער הזה. גם במשחקים בהם אתה משחק טוב, אתה לא שמח אם אתה לא מבקיע. שמח בשבילו”

אדן הזאר
“זה לא היה הזמן הנכון בשבילו לשחק. אני מקווה שהוא יהיה איתנו בשבוע הבא. הוא צריך את הזמן הזה”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון