קסיאס עשוי לפרוש, כשמשחק הפרידה ייערך בברנבאו

השוער האגדי צפוי לקחת חלק במשחק הראווה בין כוכבי העבר של פורטו לאלה של ריאל מדריד. על רקע כוונתו לרוץ לנשיאות ההתאחדות בספרד, מסתמן שיתלה בקרוב את הכפפות – והופעתו האחרונה על הדשא תהיה במקום שהיה לו בית במשך רוב חייו

איקר קסיאס צפוי להודיע בזמן הקרוב באופן רשמי על פרישתו. משחקו האחרון כשחקן פעיל עשוי להתקיים באיצטדיון בו הכל התחיל: הסנטיאגו ברנבאו.

לפי פרסומים בספרד, קסיאס האגדי מתכוון לרוץ לנשיאות ההתאחדות לכדורגל בספרד. לצורך כך, הוא צפוי לפרוש רשמית ממשחק פעיל – זאת למרות שבפועל הוא לא משחק מאז אירוע הלב שחווה בקיץ שעבר.ההערכות הן שמשחקו האחרון של קסיאס יתקיים במקום שהיה לו בית, סנטיאגו ברנבאו במדריד. זאת במסגרת משחק הראווה המסורתי של אגדות העבר אותו עורכת ריאל מדריד מדי שנה, כשהפעם יפגשו כוכבי העבר של הבלאנקוס את אלה של פורטו – קבוצתו הנוכחית של קסיאס.

לפי מה שמסתמן, סאן איקר ייקח חלק במשחק הזה, שיערך בסוף חודש מרץ – ובכך יאפשר הזדמנות אחרונה בהחלט לראות אותו כשחקן פעיל. במועדון כבר בוחנים את האפשרויות השונות, כדי שבמידה וזה ייצא לפועל – תנוצל ההזדמנות לטובת סגירת המעגל ועריכת פרידה ראויה מאחד המדרידיסטאס הגדולים בכל הזמנים.

אולי יעניין אותך גם...

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
אלמוג Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
אלמוג
אורח
אלמוג

יהיה יפה אם הוא יעשה את המחצית הראשונה במדי הבלאנקוס ואת המחצית השנייה במדים של פורטו כסמל למחצית הראשונה של הקריירה בריאל והשנייה בפורטו.