זידאן לקראת סלטה: “הגיע הרגע של הזאר לחזור”

מאמן ריאל מדריד מאשר שהכוכב הבלגי ישוב למגרשים, אחרי כמעט שלושה חודשים בחוץ: “היינו זהירים איתו. יודעים מה הוא יכול לתרום לנו”. על היריבה בליגה: “היא לא ראויה למיקום שלה בתחתית. מצפה לנו משחק קשה”

אחרי הרביעייה על אוססונה במחזור הקודם, ריאל מדריד חוזרת לסנטיאגו ברנבאו ותארח את קבוצת התחתית של סלטה ויגו במסגרת המחזור ה-24 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המשחק מול סלטה
“המפתח הוא להמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים. אנחנו מכירים את היריבה שתעמוד מולנו. היא לא ראויה למיקום שלה בתחתית, כי היא קבוצה מאוד טובה בכל התחומים. ברור לנו שמצפה לנו משחק קשה, כמו כל המשחקים האחרים. המפתח הוא להמשיך לשחק עם אותו הריכוז, אותה האינטנסיביות ואותו הקצב”.ההגנה הפכה למפתח של הקבוצה
“כדורגל הוא תמיד איזון בין התקפה להגנה. הדנ”א של ריאל מדריד הוא לתקוף ולשחק כדורגל יפה, הייתי כאן כשחקן ואני יודע איך רואים את הדברים. אבל אני חושב שהגנתית אנחנו מוכרחים לעבוד קשה יותר ויותר כדי לאזן את עצמנו – וזה מה שאנחנו עושים. הקבוצה המאוזנת ביותר היא זו שבדרך כלל גם משיגה את התוצאות”.

אדן הזאר חוזר
“הגיע הרגע של הזאר לחזור. הוא יהיה איתנו במשחק והוא כשיר לשחק. אני מאוד שמח שהוא שב אלינו. אנחנו יודעים מה הוא יכול לתרום לנו אחרי כמעט שלושה חודשים בחוץ. זה נכון שהיינו זהירים איתו, אבל הדבר החשוב ביותר הוא שעכשיו הוא מוכן מבחינה פיזית”.

העונש שהוטל על מנצ’סטר סיטי
“אני מדבר רק על כדורגל והמשחקים נגדה בשמינית גמר ליגת האלופות לא ישתנו בגלל העונש הזה. סיטי היא קבוצה חזקה ותחרותית והיא תישאר כזאת גם במשחקים מולנו. כרגע אני מתרכז רק במשחק מול סלטה ויגו”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון