רינייר הוצג בהתרגשות: “זה יום של הגשמת חלום. האלה מדריד!”

הקשר הברזילאי בן ה-18 הפך רשמית לשחקן ריאל מדריד ויצטרף למועדון, כשהוא צפוי לשחק במדי קסטיליה עד סיום העונה. הנשיא פלורנטינו פרס בירך אותו בטקס: “אתה אחד הכוכבים העולים של הכדורגל העולמי. התקוות שלך הפכו למציאות. ברוך הבא לביתך החדש”

רינייר ז’סוס בן ה-18 הוצג רשמית כשחקן ריאל מדריד. הקשר הברזילאי, שנרכש בחודש שעבר מפלמנגו תמורת 30 מיליון יורו, התייצב לצד הנשיא פלורנטינו פרס בטקס הצגתו לעיני התקשורת.

“שחקנים מדהימים שיחקו לאורך השנים במועדון הזה, וזו הסיבה שהוא הפך למועדון כל כך נערץ”, פתח פלורנטינו את ברכתו. “למועדון הזה יש אובססיה למצוא את השחקנים שיכולים להפוך לכישרונות הגדולים של המחר. אנחנו תמיד מחפשים להשקיע בעתיד, והיום נמצא איתנו אחד הכישרונות הצעירים הטובים בעולם: רינייר”.“רינייר היקר, עכשיו אתה חלק מריאל מדריד – הקבוצה שתמיד היית בוחר במשחקי מחשב. בתוך כמה דקות תלבש את החולצה הלבנה ותעלה על כר הדשא שרבים ממדינתך שיחקו עליו, וחלקם היו שותפים מלאים להפיכתה של ריאל מדריד למועדון שזכה ב-13 גביעי אירופה”.

“הגעת לכאן עם צניעות והקרבה. סיפרו לי שאבא שלך היה מציג לך סרטונים של זידאן, עם פנטזיה שיום יבוא ותשחק בריאל מדריד. זה בהחלט עזר לך, אבל אם אתה כאן זה בגלל שאתה באמת ראוי לזה. אתה אחד הכוכבים העולים של הכדורגל העולמי. מזל טוב, היום הרבה מהתקוות שלך בכדורגל הפכו למציאות”.

“החולצה הזאת מביאה איתה ערכים: מאמץ, תובענות, התעלות, צניעות, חברות ותמיד הרבה כבוד ליריב. זו החולצה שכל כך חלמת עליה. החלקים היפים ביותר בחיים עוד מחכים לך. ברוך הבא לביתך החדש, ברוך הבא לריאל מדריד”, סיכם הנשיא.

אחריו עלה רינייר אל הבמה והוסיף כמה מילים קצרות: “שלום לכולם. זה יום מאוד משמח עבורי. יום של הגשמת חלום ילדות. תודה לנשיא, להנהלה ולכל מי שעזר לי להגיע לכאן. האלה מדריד!”

רינייר מיועד לשחק עד סיום העונה במדי ריאל מדריד קסטיליה תחת המאמן ראול, אך יתאמן במקביל גם עם שחקני הקבוצה הבוגרת תחת זינדין זידאן – שבכל זמן נתון יוכל לזמן אותו גם לסגל הבכיר של המועדון. שיהיה בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x