רינייר: “אתן את חיי למען המועדון. מאושר על ההזדמנות”

שחקן הרכש החדש של ריאל מדריד ישחק עד סיום העונה בקסטיליה: “המאמן ראול הוא אליל. אתן כל מה שיש לי”. על הקשר הראשון עם הבלאנקוס: “זה היה רגע של אושר בלתי מוסבר”. על העמדה המועדפת: “יכול לשחק בכל מקום בהתקפה”

בסיומו של יום עמוס, קשר הרכש החדש רינייר ז’סוס התייצב בפני העיתונאים כחלק מהצגתו כשחקן ריאל מדריד. הברזילאי בן ה-18 ישחק אמנם עד סיום העונה במדי קסטיליה, אבל עורר הרבה עניין בתקשורת והתייחס למספר נושאים.

הגשמת החלום
“זה חלום שמתגשם. לשחק בריאל מדריד היה חלום של אבא שלי, אימא שלי, אחיות שלי וכל המשפחה. אני ממש מאושר על ההזדמנות שקיבלתי”.הברזילאים במדריד
“הם כולם שחקנים מאוד גדולים. אתמול ישבתי עם ויניסיוס בבית שלו. הוא חבר קרוב. אני משוכנע שכל הברזילאים בקבוצה יעזרו לי המון. אני ערוך ומוכן לנסות ולנצל את כל ההזדמנויות שאקבל”.

מפלמנגו לקסטיליה
“פלמנגו היא הקבוצה הגדולה ביותר בדרום אמריקה. אני מאושר על קבלת הפנים שזכיתי לה מהשחקנים בקסטיליה והמאמן ראול. הם כולם חבר’ה מדהימים. ראול הוא אליל. אני אתחיל עכשיו באימונים סדירים ומקווה להיות מוכן למשחק הבכורה ביום ראשון. ראול קיבל אותי ואיחל לי הצלחה. אני אתן את כל מה שיש לי. אני אתן את החיים שלי למען המועדון שלי, למען ריאל מדריד”.

הקשר הראשון עם ריאל
“זה היה אושר בלתי מוסבר כשאבא שלי התקשר אליי להודיע לי. זה היה בזמן שהיינו בגביע העולם למועדונים. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. רצתי מסביב לחדר. התחלתי לבכות מרוב שמחה”.

זידאן הוא מודל
“אבא שלי היה מציג לי סרטונים שלו. הוא היה שחקן גדול וגיבור בריאל מדריד. ניסיתי ללמוד ממנו מהלכים. אני מנסה ללמוד מכל השחקנים הגדולים”.

הלחץ של מדריד
“אני בטוח שיש כאן הרבה מאוד לחץ, אבל זה היה חלום ואני כאן כדי להגשים אותו. אני באמת מאושר על ההזדמנות הזאת”.

סגנון המשחק
“קאקה הוא אחד הגיבורים שלי ואני נוטה לשחק יותר התקפי באיזור הרחבה. קאקה דיבר איתי והערכתי אותו על כך. אני אעשה כמיטב יכולתי. אני יכול לשחק בכל העמדות ההתקפיות, אין לי בעיה מהבחינה הזאת”.

התרגשות מהמשפחה
“בזמן טקס ההצגה שלי עבר לי בראש כל מה שחוויתי בתקופת הילדות. עברתי בגיל 9 לבד עם אבא שלי לריו דה ז’נרו וזה לא היה פשוט. הייתי בלי אימא שלי, בלי האחיות שלי. עשיתי את זה כי רדפתי אחרי החלום. אני תמיד מתרגש כשאני מדבר על המשפחה שלי כי אני חייב להם הכל. אני משוכנע שאני כאן בזכותם. לעולם לא אצליח להודות להם מספיק”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר הפופולרי ביותר
Inline Feedbacks
View all comments
נזיה אסדי
נזיה אסדי
18.02.2020 19:40

שיהיה בהצלחה בדרך שבחרת להגשמת החלום שלך במועדון אחי מפואר

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x