ראמוס: “אלה הרגעים שבהם אתה מראה ממה אתה עשוי”

קפטן ריאל מדריד דרוך לקראת השבוע החשוב של העונה, עם משחקי בית מול מנצ’סטר סיטי וברצלונה: “אנחנו רוצים לדבר על המגרש. יש לנו הזדמנות אידיאלית להראות למה אנחנו מסוגלים”. על המפגש מול פפ: “אנחנו שואפים מוטיבציה מליגת האלופות, לא ממאמן או שחקן”

ריאל מדריד מגיעה לרגעים המשמעותיים ביותר שלה עד כה העונה, כשתארח את מנצ’סטר סיטי בשמינית גמר ליגת האלופות – ארבעה ימים לפני הקלאסיקו מול ברצלונה במסגרת הליגה. רגע לפני, הקפטן סרחיו ראמוס התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

ליגת האלופות חוזרת
“האמת היא שעבורנו ליגת האלופות זה תמיד דבר מיוחד. כשהמוזיקה מתנגנת היא מעניקה אקסטרה מוטיבציה לכולם, כולל האוהדים. זה לא צירוף מקרים שאנחנו אלה שמחזיקים בשיא הזכיות ויש קסם בינינו לבין המפעל הזה. מבחינתי, זו זכות לשחק בליגת האלופות”.מה עובר על הקבוצה?
“בסופו של דבר, כדורגל הוא משחק של תוצאות. הקבוצה לא השתנתה ביותר מדי דברים. הפסדנו גם במשחקים בהם שיחקנו טוב, כמו מול לבאנטה. לא היינו מדויקים מול השער וחטפנו על זה. הקבוצה ממשיכה לעבוד, לא משנה מה התוצאות. תמיד קל לדבר, אבל אנחנו רוצים לדבר על הדשא ויש לנו עכשיו הזדמנות אידיאלית להראות למה אנחנו מסוגלים”.

המחסור בשערים
“אף אחד לא דיבר איתנו לאורך העונה שיש לנו בעיה של שערים, ופתאום עכשיו מדברים על זה אחרי המ שחק האחרון. אני לא חושב שיש לנו בעיה כזאת ואנחנו ממשיכים לעבוד, כי אנחנו עושים הרבה מאוד דברים בצורה טובה”.

אובר מוטיבציה במפגש מול פפ?
“יש לי הרבה כבוד אליו והוא מאמן נהדר. המספרים שלו מדברים בעד עצמם. מה שמדרבן אותנו זה המשחק בליגת האלופות, לא מאמן או שחקן”.

חידוש החוזה
“לאחרונה אתם בתקשורת מדברים על זה המון. המועדון ואני נמצאים בתקופה מצוינת ולא ממהרים לשום מקום. אני מבין את המדיניות של המועדון, שרוצה לחדש חוזה בכל שנה בנפרד. יש מי שמחפשים לייצר עימות מול המועדון, אבל זה לא קיים. אני בטוח שנגיע להבנות ונחתום על החוזה. כרגע אנחנו מוכרחים להתרכז בליגת האלופות ובליגה. כל היתר, בעדיפות תחתונה”.

גארת’ בייל
“בתור קפטן, זה לא מתפקידי לשפוט מה שחקנים אחרים עושים בחייהם הפרטיים. המאמן הוא זה שמקבל את ההחלטות”.

אדן הזאר
“אני מקווה שהוא יחזור אלינו כמה שיותר מהר. הדבר הטוב הוא שלמאמן יש המון שחקנים טובים כשירים. אלה צרות שטוב שיש לו, לשבור את הראש בבחירת הסגל כי כולם ממש טובים”.

סיטי מגיעה תחת עננת עונש ההרחקה
“כשאתה יודע שיש מצב שזאת העונה האחרונה שלך במפעל, אתה יכול להגיע אפילו עם יותר מוטיבציה. אני מקווה שזה לא יגיע למצב הזה, כי ליגת האלופות היא מפעל מאוד מיוחד”.

הטראומה מהעונה שעברה
“הגדולה של המועדון הזה היא היכולת להתחיל מחדש בכל שנה. אתה אף פעם לא יכול להישען על הדברים שעשית והשגת. תמיד ממשיכים קדימה, תמיד מעניקים את מלוא החשיבות להווה. אנחנו לא יכולים לחיות עם חשש שנודח, אבל יחד עם זאת צריכים לכבד את היריבה שתעמוד מולנו”.

שבוע קריטי
“זה הרגע הכי חשוב. טעות אחת נגד סיטי או בקלאסיקו עלולה לעלות לנו בהמשך הדרך במפעל. אלה הרגעים שבהם אתה יכול להראות ממה אתה עשוי, אלה השבועות המכריעים”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון